Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Українські глядачі вже скоро побачать екшн з Расселом Кроу «Безжальний»

19.06.2020
об 10:57
Українські глядачі вже скоро побачать екшн з Расселом Кроу «Безжальний»

Під час всесвітньої пандемії Covid-19 кіноіндустрія зазнала величезних збитків. І зараз вона тільки починає потроху оґовтуватися. З огляду на ці обставини, Solstice Studio зважилися на сміливий і шляхетний крок – випустити реліз стрічки «Безжальний» не у вересні, як планувалось раніше, а у липні 2020 року.

Нагадаємо, що вперше про можливість перенесення прем’єри було повідомлено в травні і ймовірна дата називалася 1 липня. Втім, як і передбачалося, дату було змінено – в США реліз заплановано на 10.07.2020. А в Україні глядачі зможуть побачити прем’єру на шість днів пізніше – 16 липня цього року.

Зйомки стрічки відбувались влітку 2019-го року в штаті Луїзіана (міста Новий Орлеан та Кеннан). Режисер – Деррик, Сценарист – Карл Елсворт. У ролях знялись Рассел Кроу, Карен Пісторіус, Джиммі Сімпсон.

Стрічка отримала неймовірну підтримку преси та кінотеатрів.

Читайте також:

Новини

Поспілкуватися з куміром і зробити благодійну справу – Кіану Рівз запрошує на побачення

На сайті аукціону CRGAuction2020 з’явився лот з пропозицією зустрітися із зіркою кіно Кіану Рівзом. Красунчик пропонує придбати 15-хвилинне побачення з ним, яке відбудеться 6 липня о 20:00 у додатку Zoom.

18.06.2020
об 15:12

Новини

У медіатеці Amazon Prime Video побільшало українського контенту

Відтепер на одній з найпопулярніших міжнародних відеоплатформ Amazon Prime Video з'являться у доступі документальний фільм «Лазуровий пил» виробництва компанії IVORY Films та детиктивний серіал «Хто ти?» виробництва компанії «УПС». Обидві роботи зняті для телеканалу «Україна».

18.06.2020
об 16:17

Новини

У Новій Зеландії відновилися зйомки продовження фільму «Аватар»

У своєму instagram продюсер Джон Ландау опублікував фото, зроблені на знімальному майданчику, де почалися роботи над продовженням фільму «Аватар».

18.06.2020
об 17:17

Новини

Відкриття кінотеатрів у Пекіні відкладається на невизначений термін

Після майже двомісячної перерви випадки коронавірусу знову виявлені в Пекіні. Відомо, що хворі жителі столиці Китаю не покидали її, а також не мали контактів з іноземцями чи прибулими в країну.

19.06.2020
об 10:05