Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Українські фільми приймуть участь у Міжнародному кінофестивалі у Торонто

11.09.2020
об 15:27

З 10 по 14 вересня у Торонто  проходить Міжнародний кінофестиваль TIFF. На його онлайн-кіноринку відбудеться презентація тих українських кінопроєктів, які готові до копродукції. Традиційно на цьому фестивалі Державним агентством України організовувався окремий стенд, але цього року через карантинні обмеження запланована онлайн-презентація.

 

                                                                                                            Марина Кудерчук               

 

«На минулому тижні Парламент України ратифікував Угоду про спільне виробництво аудіовізуальних творів між урядами України та Канади. Це надзвичайно важливий крок у співпраці між нашими країнами, який відкриває нові можливості як спільного виробництва фільмів, так і обміну кадрами, і спільного проведення заходів. Але, перш за все, угода дозволяє Україні та Канаді створювати нове, цікаве й захоплююче кіно в офіційній копродукції», — розповідає голова Держкіно МАРИНА КУДЕРЧУК.

 

Онлайн-презентація сприятиме забезпеченню видимості України як постійного учасника кіноринку в Торонто, а також просуванню національних фільмів на ринку Північної Америки та знайомству канадської публіцки з сучасним українським кінематографом.

 

 На онлайн-кіноринку будуть представлені:

          -  Анімаційне фентезі «Мавка. Лісова пісня» від студій Animagrad і FILM.UA, учасник численних кіноринків Європи, Азії та США: Marche du Film (Канни, Франція), European Film Market (Берлін, Німеччина), кіноринки фестивалів в Ансі та Шанхаї

         - Нова робота анімаційної студії «Червоний собака» – «План «Мадагаскар»

          - Біографічна драма про Лесю Українку «Леся», проєкт-учасник програми ScriptEast та копродукційного кіноринку Meetings on the bridge в рамках Стамбульського фестивалю

           - Стрічка «Фотографи», учасниця індустрійної секції фестивалю GoEast (Вісбаден, Німеччина ) та копродукційного пітчингу Boat Meeting МКФ «Молодість»

            - Стрічка «Нижній горизонт», з якою режисерка Жанна Озірна брала участь у програмі Berlinale talents і сценарних майстернях Script Lab Film Ave, Terrarium Residency та престижної сценарної резиденції Pustnik

 Ці проєкти будуть презентовані на платформі TIFF Digital Cinema Pro 13 вересня о 10:00 для акредитованих учасників фестивалю.

 

 Джерело: Пресслужба «Артхаус Трафік»

Читайте також:

Новини

TIFF Filmmaker Lab у Торонто приймає заявки на участь

TIFF Filmmaker Lab – це програма розвитку талантів, яка проходить у вересні на Міжнародному кінофестивалі в Торонто.

20.05.2020
об 14:14

На TIFF заплановані оффлайн-кінопокази
Новини

На TIFF заплановані оффлайн-кінопокази

45-й міжнародний кінофестиваль в Торонто TIFF відбудеться з 10 по 19 вересня. Організатори оголосили, що в цьому році захід буде «змішаним», стрічки можна буде дивитися як в онлайн-режимі, так і сидячі перед великим екраном разом з іншими глядачами. Оффлайн-кінопокази здебільшого проходитимуть на свіжому повітрі або в форматі автокінотеатру.

28.06.2020
об 12:21