Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Українські фільми отримали нагороди IX Міжнародного кінофестивалю студентських та дебютних фільмів "Бастау"

09.12.2021
об 12:06

Місією кінофестивалю "Бастау" (у перекладі з казахської – "початок") організатори бачать співпрацю між кінематографістами Європи та Азії, підтримку та просування їхніх робіт, підвищення інтересу до створення кінофільмів різних жанрів. Гасло фестивалю, що проходить в Алмати – «Кіно нового покоління».

Так, стрічка Андрія Лисецького «Земля Івана» визнана Найкращим неігровим фільмом в документальній секції кінофестивалю в Казахстані

"Земля Івана" – дебютна стрічка у режисерській творчості Андрія Лисецького, який довгий час займався операторською справою. В фільмі йдеться про художника-самоука Івана Приходька, який на собі доводить, що гармонія з природою приносить душевний спокій та щастя. Стрічку створено кінокомпанією "Магіка-фільм" за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Ще один український фільм - стрічка "Родима пляма" Марії Шевченко отримала нагороду як Найкращий короткометражний неігровий фільм.

 

У фільмі "Родима пляма" режисерка Марія Шевченко документує свою подорож до окупованого Криму в пошуках критично важливих відповідей: чи може її важко хвора мама мати більш стерпне життя і як цього досягти? Як досягти близькості, коли викривлена свідомість? Фільм створено Лабораторією з кіновиробництва для молодих митців INDIE LAB.

"Бастау" ставить на меті об'єднати молодих кінематографістів та дослідників, які засобами кіномови унаочнюють цінності культур в усій їхній унікальності та різноманітті.

Читайте також:

Новини

«Дуже поганий татусь»: новорічна комедія незабаром в українському кінопрокаті

Кожного року Емма святкує Різдво з батьком. Але цього року у Джека (Дермот Марлуні) є святковий сюрприз для доньки - його нова сексуальна дівчина набагато молодша за татуся… До того ж татусева пасія Бренді була заклятим ворогом Еммі у школі! Тож тепер Еммі терміново доведеться вигадати план, як зіпсувати ці стосунки. Адже під ялинкою має залишитись тільки одна!

02.12.2021
об 13:42

Новини

Бред Пітт і режисер "Облівіону" готують фільм про гонщиків

Голлівуд не може насититися проектами про швидкі автомобілі.  За новий гоночний фільм із сміливими іменами  змагаються гіганти світової кіноіндустрії! Що про нього відомо?

06.12.2021
об 17:30