Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Українські документалісти відвідають IDFA в Амстердамі

21.10.2020
об 14:13

Вдруге українська делегація відвідає захід IDFA та в цьому році представить 5 документальних проєктів, які нині знаходяться на різних стадіях виробництва.

З 18 по 29 листопада в Амстердамі пройде міжнародний фестиваль документального кіно IDFA. На ньому представлять 5 українських проєктів. Це повнометражні картини у жанрі креативної документалістики, що перебувають на різних стадіях виробництва. Організувати таку документальну українську делегацію стало можливим завдяки Docudays UA  та за підтримки Державного агенства України з питань кіно.

Українська делегація представлятиме такі проєкти:

«Залізні метелики», режисер: Роман Любий;

«Грози шепочуть», режисерка: Оксана Карпович;

«Історії дерев'яного коника», режисер(к)и: Уляна Осовська, Денис Страшний;

«Перлина абсурду», режисерка: Олександра Чупріна;

«Закрий рота!», режисерка: Таїсія Кутузова.

Участь у фестивалі - можливість розширити мережу професійних контактів. Щороку захід відвідують понад 3000 представників та представниць індустрії, а цієї осені їх очікують ще більше. Масштабна програма фестивалю націлена на підтримку кінопроєктів на різних стадіях виробництва. Серед численних подій важливе місце займають презентації національних делегацій.

Проходитиме IDFA в гібридному форматі – професійні секції відбудуться онланй, а кінопокази – традиційно у залах. Вже вдруге Docudays UA організовує делегацію, створюючи можливості для українських авторів та авторок представити свої проєкти міжнародній професійній спільноті.

 

Джерело: Пресслужба Docudays UA

Читайте також:

Новини

Шарліз Терон не гратиме Фуріосе в продовженні «Шаленого Макса»

Стало відомо, хто замінить Шарліз Терон у пріквелі «Шаленого Макса». Новина образила акторку.

15.10.2020
об 15:57

Новини

Чверть мільйона євро отримали українські кіновиробники від Eurimages

«Спас» Максима Наконечного та «Носоріг» Олега Сенцова отримали 395 тисяч євро фінансової підтримки від фонду Eurimages. Європейська організація налічує 38 країн-членів і допомагає кіновиробникам у створенні копродукції, підтримує дистриб’юцію та кінотеатральний показ фільмів.

16.10.2020
об 18:50

Новини

Україна в Eurimages: Успіх, помилки та висновки

У січні 2020 року Україна стала повноправним членом європейського фонду підтримки спільного кіновиробництва і прокату кінематографічних та аудіовізуальних робіт Eurimages. Наприкінці попереднього тижня стало відомо, що два українських копродукційних проєкти залучилися фінансовою підтримкою фонду, отримавши чверть мільйона євро на подальше виробництво. Чи хороший це результат за 9 місяців співпраці та яких помилок найчастіше припускаються вітчизняні продюсери, подаючи копродукційні фільми, VGL cinema розпитав у національних представників від України у Eurimages Володимира Яценка та Сергія Зленка.

20.10.2020
об 17:54