Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Українське кіно на MEGOGO: Медіасервіс запустив новий канал

22.05.2021
об 14:34

Медіасервіс MEGOGO запускає власний інтерактивний канал із кіносеріальним контентом, створеним за останні 30 років української незалежності.

 

До 30-ї річниці Незалежності України Канал [М] Україна 30 років цілодобово пропонуватиме фільми, серіали, мультфільми й документальне кіно, зафільмоване українськими кіновиробниками від 1991 року й до сьогодні. Серед стрічок, що показуватиме канал: «Кіборги», «Додому», «ЮКІ», «Поводир», «Інфоголік», «Заборонений» та багато інших. Із серіалів: «Великі вуйки», «Прибулець», «Школа» тощо. Серед мультфільмів: «Пригоди Котигорошка та його друзів», «Зерно», «Коза-дереза» та інші.

 

«За 30 років української незалежності змінилось чимало. Разом із тим примножувалось та розвивалось кіновиробництво в країні. Інтерактивний канал [М] Україна 30 років створений, в першу чергу, для того, аби показати, що українське кіно у жодному разі не поступається закордонним прем’єрам. Вітчизняний контент показує нашу історію, наші звички та талант української креативної індустрії. Впевнені, що наш користувач зможе вкотре у цьому переконатися», – розповів директор зі стратегічного розвитку MEGOGO ІВАН ШЕСТАКОВ.

 

Канал [М] Україна 30 років вже доступний користувачам передплати «ТБ і Кіно: Максимальна». Він має наповнення для різних вікових категорій. Редакційна команда медіасервісу підготувала ранкові покази мультфільмів для малечі, а для більш старшої аудиторії – відібрала фільми, що йтимуть у денному й вечірньому ефірі.

 

Канал [М] Україна 30 років – один із власних інтерактивних каналів MEGOGO. Кожен такий [М] канал має власний тематичний плейлист та функціонал, що включає паузу, перемотування назад чи вперед, можливість обрати контент як із архіву, так і з подальшого «ефіру», функцію обрання звукової доріжки чи субтитрів. Наразі медіасервіс MEGOGO має найбільшу кількість контенту із наявною українською звуковою доріжкою.

 

Джерело: Пресслужба MEGOGO

Читайте також:

Новини

9 років разом: MEGOGO проаналізував вплив 2020-го на розвиток медіасервісу

Більше 150 000 годин контенту, понад 300 каналів, десятки тисяч фільмів, серіалів, аудіокниг та подкастів. Цьогоріч MEGOGO уклав чимало стратегічних партнерств, здебільшого у спортивному напрямку: контракти із найбільшими боксерськими промоутерськими компаніями, запуск кіберспортивних трансляцій та футбольних матчів Ліги чемпіонів і Ліги Європи у зручному форматі та високій якості.

24.11.2020
об 16:17

Новини

Наративний подкаст: Відбулася прем’єра першого аудіосеріалу від MEGOGO

Онлайн-платформа розпочинає власне виробництво аудіосеріалів. Сьогодні представники MEGOGO презентували свій перший проєкт про Куренівську трагедію, робота над яким тривала близько 3 місяців.

23.02.2021
об 13:30

Новини

Cоціальний проєкт ZMOVA виходитиме на MEGOGO LIVE

У четвер, 18 березня, о 19:30 на молодіжному каналі MEGOGO LIVE розпочинається показ соціального проєкту ZMOVA. За допомогою музики творці чотирьох епізодів звертають увагу на українські культурні пам'ятки.

17.03.2021
об 17:25

Новини

Від забудови до евакуації: MEGOGO запустив документальний аудіосеріал «Прип’ять»

Сьогодні, 21 квітня, на медіасервісі MEGOGO з'явився документальний аудіосеріал «Прип’ять» до 35-ої річниці пам’яті катастрофи на Чорнобильській АЕС. Шість епізодів із дев’ятьма реальними героями повертатимуть слухача у минуле.

21.04.2021
об 16:49