Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

«Українське для малят» серію вітчизняних мультфільмів покажуть у кінотеатрах

17.12.2021
об 14:26

13 січня 2022 року в кінопрокат виходить проєкт "Мультики в кіно. Українське для малят". Сучасні, добрі, повчальні українські мультфільми існують. Вітчизняні кіноексперти об’єднали свої зусилля, аби знайти, зібрати та показати найкращі українські мультики для малят в одному місці та в зручний час. Справжнє родинне свято тепер влаштувати так легко! І воно відбуватиметься щомісяця.

Вперше на великому екрані зустрінуться герої популярних українських мультсеріалів: "ХОРОБРІ ЗАЙЦІ", "210 добрих справ", "Маленьке містечко" та "Першосвіт".

Стрічки створені українськими студіями, а персонажі мультфільмів спілкуються між собою виключно українською мовою.

Показ першого випуску стартує з 13 січня та триватиме увесь тиждень в кінотеатрах мережі Multiplex. Щомісяця в кінотеатрах стартуватиме нова збірка, що розвиває історію попередніх мультфільмів та навчає малюків щораз новому.

Сеанси орієнтовані для дітей віком від 1 року. Команда проєкту "Мультики в кіно. Українське для малят" врахувала всі вимоги, аби створити найкращі умови для найвибагливішого глядача:

-  М’яке світло в залі, що не згасатиме впродовж усього сеансу;

-  Тихий звук, що працюватиме на 50% від рівня звичайної потужності;

-  Тривалість одного сеансу не перевищує 30 хвилин;

-  Кожен випуск об’єднує епізоди з різних мультсеріалів, аби маленькі глядачі не занудьгували;

 

Сеанси оминають час денного сну малюків та йдуть двічі на день – об 11:00 та о 17:00.

Ініціатори проєкту "Мультики в кіно. Українське для малят" – кінокомпанія FILM.UA Group та мережа кінотеатрів Multiplex за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Проєкт має на меті розвиток українського ринку дитячої анімації та вплив на становлення українського глядача змалечку. За думкою авторів, плекаючи любов до українських мультфільмів із дошкільного віку, можна вплинути на зацікавленість та лояльність до національного продукту в більш глобальному контексті в майбутньому. А спільний щомісячний перегляд мультфільмів на великому екрані може перетворитися на гарну сімейну традицію.

 

Джерело: FILM.UA Group

Читайте також:

Новини

Ольга Задорожня: «Роль ТБ у сучасному світі зростає»

MEDIA BUSINESS REPORTS продовжує публікувати інтерв'ю топменеджерів найбільших українських телеканалів, на базі котрих створювався аналітичний огляд «Вішліст українських мовників» та інші дослідження, підготовлені для KYIV MEDIA WEEK 2021. Із керуючою директорокою «Нового каналу» Ольгою Задорожною колеги поспілкувалися про роль телебачення, трансформацію реклами в діджиталі, нові проекти та власне виробництво «Нового каналу».

06.12.2021
об 15:40

Новини

«Три горішки для Попелюшки»: до новорічних свят фільм виходить у кінопрокат

Оригінальну стрічку «Три горішки для Попелюшки» називають найкращим казковим фільмом ХХ століття, і традиційно показують на Різдво у багатьох країнах Європи. Цьогоріч ремейк казки братів Грімм, відомої з дитинства кожному, вийде на українські екрани.

15.12.2021
об 11:16