Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Українська стрічка стала «Найкращим документальним фільмом» у Німеччині

03.09.2020
об 15:09

Стрічка «Земля блакитна, ніби апельсин» української режисерки Ірини Цілик отримала ще одну нагороду.

Фільм, що розповідає про життя родини у «червоній» зоні на сході країни, яка під час бойових дій продовжує займатись музикою та навіть знімає стрічку про себе і війну отримав приз на Міжнародному кінофестивалі П’яти Озер Fünf Seen Filmfestival 2020 як «Найкращий документальний фільм».

«Тішуся і шкодую, що я зараз так далеко від любої моєму серцю Баварії. Вдячна пані Ірині Шум, представниці генконсульства України в Мюнхені, яка сьогодні репрезентувала українську команду під час нагородження», – зазначила режисерка фільму ІРИНА ЦІЛИК.

Міжнародний кінофестиваль П’яти Озер проводиться в Німеччині вже декілька років і є одним з найбільш цікавих артхаусних фестивалів країни. Фільми демонструються під Мюнхеном, на Штарнбергском озері, звідки і назва заходу. Глядачі дивляться фільми під відкритим небом на березі озера, а позаду екрана Альпи.

Зазначимо, раніше Ірина Цілик отримала нагороду на кінофестивалі «Санденс» за цю стрічку як «Найкращий режисер».

 

Джерело: ФБ-сторінка Ірини Цілик

Читайте також:

Новини

Довженко-центр запрошує на день народження

10 вересня у Києві відбудеться святкування дня народження Національного центру Олександра Довженка (Довженко-центру). У цей день йому виповнюється 26 років.

07.09.2020
об 19:16

Новини

Ведучий тревел-шоу Максим Узол лишився з 30-ма гривнями на Маврикії

Ведучі реаліті «У кого більше?» відправляються в екзотичні країни з метою заробити якомога більше грошей і перемогти в батлі з напарником — такі правила проєкту. Максим Узол не-хтувати ними не став — чесно заробив на Маврикії свої перші 300 рупій. Однак отримавши можливість опинитися на кінних перегонах, вирішив на цьому заробити. Правда, бажання збагатитися витягло з кишені ведучого майже всі гроші.

01.09.2020
об 18:26

Новини

Дивіться в кіно: Прем'єри першого вікенда осені

Прокат оговтується від весняних потрясінь. Глядачі з осторогою, але повертаються до кінотеатрів. VGL cinema промоніторив релізи першого вікенду осені й ми готові запропонувати добірку з 5 фільмів та однієї досить інтимної програми, що виходять в український кінопрокат 3 вересня. Ми вже бачили фільм Дарії Онищенко «Забуті» на 49-му КМКФ «Молодість» й рекомендуємо його до перегляду. Сьогодні збираємось завітати до кінозалу, щоб подивитися документальну стрічку «Де ти, Адаме?», якщо збираєтесь цими вихідними до кінотеатру, бажаємо приємного перегляду й радимо звернути увагу на прем'єри.

03.09.2020
об 14:29

Новини

Наріман Алієв увійшов до складу журі Нацональної конкурсної програми 11-го ОМКФ

Організатори 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю оприлюднили склад журі Нацональної конкурсної програми.  Серед тих, хто оцінюватиме роботи учасників – лауреат 10-го ОМКФ, іспанська режисерка, генеральний директор Венеційського міжнародного тижня критики та представниця Європейської кіноакадемії.

02.09.2020
об 11:29