Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Українська стрічка «Чому я живий» перемогла у двох міжнародних фестивалях

07.12.2021
об 12:20

Картину "Чому я живий" Віллена Новака визнано найкращим повнометражним фільмом листопада 2021 року на двох міжнародних конкурсах кінофестивалів Future of Film Awards та Europe Film Festival.

Europe Film Festival у Великобританії (EFFUK) – це щомісячний конкурс і щорічний онлайн-кінофестиваль, який базується в Лондоні. Його мета – згуртувати талановитих митців усього світу та дати їм можливість демонструвати свої роботи світові.

Future of Film Awards – це платформа для кіномитців і фестиваль, що базується в Північній Македонії. Future of Film Awards відкриває можливості для талановитих режисерів, продюсерів, сценаристів, акторів та членів знімальних груп із усього світу, і дає змогу показати свої роботи. Щомісяця фестиваль визначає найкращі роботи, а 20 найкращих фільмів сезону змагаються за отримання щорічної премії Future of Film Awards.

Епічна сага "Чому я живий" за мотивами реальних подій, що сталися в середині XX століття, створена Одеською кіностудією за підтримки Держкіно.

Головним героєм трагікомічної історії, що відбувається в Маріуполі, є українсько-єврейська родина, якій довелося пережити окупацію й фашистський терор та зберегти любов і людяність у найтемніші часи.

За сюжетом, сімнадцятирічна Фрося та її коханий Льончик мріють одружитися, але батько дівчини категорично проти євреїв в сім’ї. Життя закоханих безповоротно змінюється, коли їхні рідні та мільйони інших людей стають жертвами війни. Героям доведеться пережити окупацію і фашистський терор, щоб зберегти любов та людяність у найтемніші часи.

У головних ролях – Віктор Жданов, Роланд Мішко, Анастасія Марків, Ірина Мельник, Ольга Радчук, Артем Вільбік, Олексій Горбунов, Георгій Делієв, Максим Горай, Олена Рєпіна, Анастасія Борисова та інші.

Режисер – Віллен Новак. оператор-постановник фільму – Данил Дєдков, художник-постановник – Віктор Фомін. композитор – Володимир Гронський, продюсери – Андрій Осіпов та Олена Дементьєва.

 

Джерело: Державна агенція з питань кіно України

Читайте також:

Новини

Спортивний документальний серіал «Matchday: ФК "Барселона"» зсередини

Документальний серіал із 8 частин демонструє фанатам залаштунки одного з найпопулярніших та найуспішніших футбольних клубів світу та гравців, як-от Ліонель Мессі, Жерар Піке, Філіппе Коутінью, Марк-Андре Тер Штеген та Клеман Лангле та інші.

01.12.2021
об 12:14

Новини

«Табун»: ICTV розпочав масштабні зйомки бойовика про другу світову

Пошуки смертельної хімічної зброї, місія диверсантів на межі фолу та історія кохання на війні, – все це у новій воєнній 4-серійці «Табун».

01.12.2021
об 17:36