Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Українка Іванна Сахно зніматиметься у «Зоряних війнах: Асока»

01.12.2021
об 13:10

Іванна Сахно (Тихоокеанський рубіж: Повстання) зіграла разом з Розаріо Доусон та Наташею Лю Бордіццо в лімітованому серіалі Disney + «Зоряні війни: Асока», спін-офі популярного серіалу стримерів «Мандалорець».

В серіалі Доусон грає Асоку Тано після дебюту персонажа «Зоряні війни: Війни клонів» та «Повстанці» у «Мандалорці», а Бордіццо грає Сабіну Рен із мультсеріалу «Зоряні війни: Повстанці». Сахно ж зіграє щойно створеного персонажа, як свідчить видання Deadline Hollywood.

«Зоряні війни: Асока», написані Дейвом Філоні та виконавчі продюсери Філоні та Джона Фавро, продовжать історію Асокі. Очікується, що серіал, виробництво якого розпочнеться у березні, також включатиме Хайден Крістенсен у ролі Енакіна Скайуокера.

Сахно, уродженка України, відома своїми ролями у фільмах «Тихоокеанський рубіж: Повстання» та «Шпигун, який мене покинув», а також сюжетом із серіалу «Висока вірність» від Hulu. S , він тільки-но перестав зніматися в головній ролі в MGM International лімітованої серії Возз'єднання, заснований на романі Guillaume Musso.

Джерело: Deadline Hollywood

Читайте також:

Новини

«Сонячна злива»: Розпочалися зйомки нової мелодрами

FILM.UA Group та телеканал «Україна» розпочали роботу над чотирисерійною мелодрамою «Сонячна злива». У центрі сюжету Марта – все її, здавалося б, щасливе життя, в один момент  йде шкереберть. У стосунках з чоловіком – крапка, з сином – негаразди. Драма про те, як важливо знаходити в собі сили протистояти негараздам та віднайти себе.

24.11.2021
об 17:22

Новини

Відбулося перше засідання Дніпрокінокомісії

27 листопада відбулося перше робоче засідання Громадської організації «Дніпровська кінокомісія». Кінокомісії є важливим інструментом для стимулювання кіновиробництва в регіонах, точкою входу для іноземних кіновиробників на український ринок та запорукою державних гарантій для міжнародних партнерств.

29.11.2021
об 17:10

Новини

Спортивний документальний серіал «Matchday: ФК "Барселона"» зсередини

Документальний серіал із 8 частин демонструє фанатам залаштунки одного з найпопулярніших та найуспішніших футбольних клубів світу та гравців, як-от Ліонель Мессі, Жерар Піке, Філіппе Коутінью, Марк-Андре Тер Штеген та Клеман Лангле та інші.

01.12.2021
об 12:14