Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Ukraїner покаже історію про кубинців України

14.08.2020
об 13:26

Експедиція Ukraїner продовжує зйомки документальних історій про національні спільноти. Цими днями у Києві команда проєкту фільмує кубинців України.

Кубинці України – одна з перших спільнот із країн Центральної Америки, що почала формуватися на цих теренах за радянських часів. Спершу це були переважно студенти, а вже за часів незалежності України додалися ті, хто шукав порятунку від диктаторського режиму Фіделя Кастро.

Героями нової історії Ukraїner стануть Анабель Чуприна і Рейнальдо Пауль – батько і донька. Рейнальдо заснував в Україні Сальса клуб, який є найбільшою мережею вивчення соціальних танців в Україні. Анабель – танцівниця і викладачка в Сальса клубі.

«Кубинці найбільше зберігають свої традиції у музиці й танцях. І соціальна хореографія для них є певною формою комунікації, долучитись до якої може будь-хто. Цей рух набув популярності у Києві з середини 2000-х років. Сьогодні у Луцьку, Одесі, Харкові та Львові можна побачити, як люди танцюють у парках сальсу та бачату. У цих танцях відчувається життя, культура взаємодії, відкритого спілкування і радості. Де б ти не був, всюди знаходиш людей зі спільними цінностями та любов’ю до танців. Я так само вже більше 2 років займаюсь соціальними танцями, тож знаю цю спільноту зсередини. Для мене особисто це особлива історія», – зазначила продюсерка Ukraїner ОЛЬГА ШОР.

Також в історії про кубинців України покажуть гурт Havana, очільником якого є Нельсон Карраско, колись він виїхав від режиму на Кубі. Нельсон Карраско – засновник одного з перших закладів в Україні з кубинською кухнею та музикою.

 

Нагадаємо, Ukraїner – волонтерський медіапроєкт, який у дослідницьких експедиціях відкриває справжню, несподівану, цікаву та автентичну Україну. Команда ентузіастів упродовж останніх чотирьох років фіксує різноманітні важливі події, спільноти, процеси, що відбуваються у суспільстві.

Усі історії національних, етнічних спільнот в Україні та їхні дивовижні традиційні свята – у цьому плейлисті.

 

Джерело: пресслужба Ukraїner

Фото: Юрій Стефаняк

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Наталка Кобізька

Сьогодні, 7 серпня, свій День народження святкує українська акторка Наталка Кобізька. Народилась артистка у Полтавській області. У 2014 році закінчила Київський національний університет культури і мистецтв. З 2015 рогу грає у «Чесному театрі», с 2016 – у «Дикому театрі». Зніматися у кіно почала ще у студентські роки.

07.08.2020
об 10:03

Новини

«Звана вечеря»: Сьогодні гостей прийматиме та пригощатиме холостяк

У суботу на каналі СТБ вийде третій випуск шоу «Звана вечеря». Глядачі з перших двох ефірів дізнались, наскільки смачні страви, на думку інших учасників, готує Артем Семенов, Людмила Шупенюк, український «термінатор» Тимур Мазур та інші. У третьому епізоді гостей дивуватиме своїми кулінарними талантами учасник романтичного реаліті-шоу «Холостяк-10» Макс Михайлюк.

08.08.2020
об 13:42

Новини

Ксенія Мішина розповіла про першу вечірку реаліті «Холостячка»

Канал СТБ розпочав зйомки романтичного реаліті-шоу «Холостячка». Героїнєю проєкту стала акторка театру і кіно Ксенія Мішина. Чоловіки боротимуться за її серце, а тим, хто буде проходити до наступного «туру» Ксенія вручатиме тематичні бутоньєрки.

10.08.2020
об 13:38