Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Україна в Eurimages: Європейський фонд підтримав ще один проєкт за участі вітчизняних кіновиробників

15.12.2020
об 12:15

Упродовж попереднього робочого тижня тривало засідання Ради правління Eurimages. За рахунком воно було 161-м. Серед учасників лише один проєкт представляв Україну – «Тривала втеча», що створюється спільно з Італією. Він і отримав грошову підтримку від експертної комісії.

З 7 по 11 грудня Рада правління Eurimages розглядала копродукційні кінопроєкти. Україну на засіданні представили національні представники Володимир Яценко та його заступник Сергій Зленко. Вони опікувалися фільмом «Тривала втеча», який на цьому засіданні став єдиною роботою, що створюється у спільному виробництві з Україною. За результатами конкурсу майбутня стрічка режисера Андреа Маньяні, отримала 180 тисяч євро від Європейського фонду. Також зазначимо, що цей проєкт на свою реалізацію здобув гроші від Державного агентства України з питань кіно під час 14-го конкурсного відбору.

За сюжетом майбутній фільм розповідатиме історію Джачинто. Він постійно перебуває за ґратами, тому для нього тюрма перетворилася на рідний дім, поза межами якого він не бачить сенсу існування. Однак йому судилося покинути насиджене місце, щоб повернутися туди знову, але у якості тюремного офіцера. Такий поворот долі змусить його змінити погляди на життя.

Фільм створюється за участі українських продюсерів FRESH PRODUCTION GROUP Олега Щербини та Юлії Чернявської.

 

Джерело: Національне представництво України в Eurimages

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Олег Карпенко

7 грудня в українського актора театру та кіно, теле- та радіоведучого Олега Карпенка день народження. Він народився в Одесі, навчався в Народній студії кіноактора при Одеській Кіностудії імені О. Довженка. Наразі його акторська фільмографія налічує понад 30 кіноробіт, серед яких є іноземні стрічки, адже вільне володіння англійською дає можливість грати іноземних проєктах. Також своїми професійними знаннями Олег ділиться зі студентам, яким викладає акторську майстерність.

07.12.2020
об 10:19

Новини

YUNA 2021: 6 саундтреків претендують на звання «Найкраща пісня до фільму»

10 церемонія нагородження Національною музичною премією YUNA десятої проходитиме в наступному році упродовж 30 - 31 березня 2021 року в київському Палаці «Україна». Днями оргкомітет оголосив номінантів премії, зокрема у категорії «Найкраща пісня до фільму».

11.12.2020
об 15:38

Новини

Співпраця України та Канади: Угоду про спільне аудіовізуальне виробництво ратифіковано

Днями стало відомо, що Канада ратифікувала Угоду про спільне аудіовізуальне виробництво з Україною. Документ набуде чинності 1 січня 2021 року.

14.12.2020
об 13:12