Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Україна у вогні»: представили нові ілюстрації мультфільму «Мавка. Лісова пісня»

07.04.2022
об 14:03

Автори анімаційної стрічки "Мавка. Лісова пісня" презентували нову серію ілюстрацій та ескізів до мультфільму. На них добра й ніжна Мавка стала войовничою та сповненою справедливої люті.

Героїню твору Лесі Українки художники отожнюють із образом України, - Мавка – мила і добра, ніжна і чуйна Душа Пралісу, його Берегиня. Але в момент загрози, в ту саму мить, коли треба захистити лісовий народ від загибелі, вона стає сильною і сповненою справедливої люті – вогняною! І ця її сутність несе смерть жорстокому та підступному ворогу!

Навіть у воєнних умовах аніматори продовжують працювати над мультфільмом, щоб він вчасно вийшов на екрани та об’єднав усіх нас у момент перемоги.

«Ми вистоїмо, переможемо, прийдемо на прем’єру в кінотеатри і дізнаємося, в який момент сюжету лагідна Мавка стає войовничою! Ми віримо в те, що Україна має мужніх Захисників і справжніх Берегинь, знаємо, що добро завжди перемагає і цьому вчимо наших дітей. Слава Україні!» - прокоментувала ілюстрації творча команда фільму "Мавка. Лісова пісня".

 

"Мавка. Лісова пісня" – найочікуваніший український мультфільм останніх років, який створюється студією Animagrad (FILM.UA Group FILM.UA Group) за підтримки Держкіно і має вийти у прокат наприкінці 2022 року.

 

Джерело: Соціальні мережі фільму "Мавка. Лісова пісня"

Читайте також:

Новини

Голівудські зірки із синьо-жовтою символікою та хвилина мовчання: на церемонія вручення кінопремії "Оскар" підтримали Україну

Під час церемонії вручення премії "Оскар", Україну підтримали хвилиною мовчання. На екрані з'явилося звернення: «Ми оголошуємо хвилину мовчання на знак підтримки українського народу, який наразі зазнає вторгнення, військового конфлікту і стикається з упередженим ставленням на своїй території».

29.03.2022
об 11:18

Новини

Українським кінематографістам вручили Премію Федеріко Фелліні

В рамках Міжнародного кінофестивалю Bif&st Bari International Film Festival, українським кінематографістам було вручено Премію Федеріко Фелліні. Нагороду, присудження якої було підтримано спадкоємцями Федеріко Фелліні, отримала українська режисерка Дарія Онищенко, яка представляла на фестивалі свою стрічку «Забуті».

31.03.2022
об 15:12