Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Україна та Канада: Можливості для продюсерів від #ucancoproduce

08.10.2021
об 12:59

Знаходьте партнерів для копродукції в Канаді на #ucancoproduce, адже розпочався проєкт «Друга Конференція та зустрічі з копродукції Україна-Канада». Отже, вже розпочато реєстрацію продюсерів та прийом заявок до участі у відкритому пітчингу аудіовізуальних проєктів з України та Канади.

Організатори проєкту пропонують об’єднати зусилля, ресурси і таланти задля спільного успіху. Для цього потрібно приєднатися до спільноти #ucancoproduce і перед учасниками Угода про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Україною та Канадою відкриє нові можливості. Також у спільноті можна презентувати свої проєкти представникам продакшнів та фондів обидвох країн та знаходити партнерів для спільного виробництва контенту.

Нині відкрито реєстрацію продюсерів та прийом заявок до участі у відкритому пітчингу аудіовізуальних проєктів з України та Канади. Встигнути подати заявку можна до 24 жовтня (включно). Більше інформації та деталі участі тут

 

Нагадаємо, ініціаторами проєкту є Українська Кіноасоціація та Посольство Канади в Україні. Реалізується ідея у партнерстві та за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Канадської Асоціації Медіа Продюсерів (CMPA), Telefilm Canada, Міністерства з питань канадської спадщини.

 

Джерело: Українська кіноакадемія

Читайте також:

Новини

Переможці V кінофестивалю Kharkiv MeetDocs

П’ятий Міжнародний кінофестиваль Kharkiv MeetDocs відбувся впродовж 26 вересня – 2 жовтня. Церемонія нагородження проходила в п’ятницю, 1 жовтня, у харківському Promodo HUB. Саме там учасники та гості заходу дізналися імена переможців конкурсних програм та пітчингу.

04.10.2021
об 13:34

Новини

First Cut Lab: Добіг кінця практичний курс міжнародної навчальної програми

У період з 21 вересня по 2 жовтня у Києві проходила міжнародна навчальна програма з лабораторією кіномонтажу, яку проводять в Україні First Cut Lab за підтримки Українського культурного фонду у партнерстві з Асоціацією кіноіндустрії України (АКУ). Отже, як проходили заняття та консультації з міжнародними сейлз-агентами.

06.10.2021
об 13:14