Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Україна 24» представляє ексклюзивний спецпроєкт «Вірус, що змінив світ. Рік ізоляції»

29.01.2021
об 15:20

30 січня о 16:00 на каналі «Україна 24» відбудеться ефір спецпроєкту «Вірус, що змінив світ. Рік ізоляції». За допомогою фахових коментарів експертів, ексклюзивних подробиць та хроніки подій учасники випуску спробують пояснити глядачам, чому людство виявилось не готовим до випробування COVID-19.

Особливістю ефіру стануть включення з різних куточків світу – Австралії, Європи, Азії, Африки, Південної та Північної Америки. Люди, що побороли хворобу за кордоном, розкажуть, як повертаються до нормального життя. Представники уряду України поділяться інформацією, як проходять переговори про закупівлю вакцини. Дипломати розкажуть, до яких заходів вдавалися уряди різних країн та які з них виявилися ефективними. Вірусологи дадуть можливий прогноз завершенню пандемії. Економісти розкажуть про стан бюджету України. Також участь у програмі візьмуть журналісти, політики та діячі культури, зокрема Сергій Притула, Сергій Жадан та інші.

«Пандемія змінила нашу реальність — і це факт. Хоча світ адаптувався, залишається важливе питання: що нас чекає у майбутньому? Відповідь ми спробуємо знайти в ефірі, у якому люди з усього світу розкажуть про власний досвід життя в умовах пандемії та шлях боротьби з коронавірусом країн, у яких вони живуть. У студії сидітимуть не політологи чи політики, яких ми звикли бачити у ток-шоу, а люди, які зможуть детально пояснити нам, що відбувається із суспільством, чому ми опинилися в цій критичній точці й куди будемо рухатися далі. Від кого залежить розвиток подій: від уряду, від медиків, від науковців чи від кожного з нас? Шок, викликаний пандемією, посилює актуальність цих питань. Акценти у спецпроєкті ми робитимемо не на регаліях чи посадах, а на інтелектуальній ексклюзивності учасників ефіру. Це буде перша програма про коронавірус такого формату на українському телебаченні», — поділився ведучийспецвипуску ЄВГЕНІЙ КИСЕЛЬОВ.

 

Джерело: Пресслужба телеканалу «Україна 24»

Читайте також:

Новини

Нове у сітці ТБ: «1+1» працює над шоу зіркових пародій «Ліпсінк Батл»

Телеканал «1+1» придбав права на адаптацію популярного американського формату Lip Sync Battle – це шоу зіркових пародій, яке встигло стати хітом у більш ніж 10 країнах світу, що адаптували формат. Розважальний проєкт вийде на телеканалі «1+1» під назвою «Ліпсінк Батл».

06.01.2021
об 12:20

Новини

Життя на карантині: Скоро на «1+1» відбудеться прем'єра серіалу «100 тисяч хвилин разом»

Лірична 16-серійна комедія «100 тисяч хвилин разом» від студії «Квартал 95» напередодні прем'єри презентувала проморолик.

14.01.2021
об 12:11

Новини

Німецький телеканал Sony Channel покаже український нуарний детектив «Схованки»

«Схованки» стануть першим українським серіалом, що транслюватиметься на ТБ у Німеччині. Прем’єра очікується восени на Sony Channel, відомого тим, що обирає для показу найкращі європейські драматичні проєкти.

27.01.2021
об 13:42

Інтерв'ю

Сергій Лавренюк: «Пік страху» є українським кіно і за ідеєю, і за реалізацією»

Після двох тижнів абсолютної тиші в кінотеатрах поновлюється прокат фільмів і на глядачів уже чекають прем’єри та щонайменше один спеціальний показ українсько-голлівудського фільму «Пік страху». Продюсер Сергій Лавренюк та режисер Станіслав Капралов презентуватимуть трилер 30 січня в київському кінотеатрі «Жовтень». У четвер, 28 січня, хорор вийде в прокат по всій Україні. Чому варто прийти на сеанс та подивитися фільм у кінотеатрах, які тригери є в стрічці та що ще привабить глядача в моторошній зимовій історії – в ексклюзивному інтерв’ю VGL cinema розповів Сергій Лавренюк. Також продюсер поділився результатами чотирьох місяців світового прокату та відгуками іноземної аудиторії.

28.01.2021
об 12:38

Новини

«Україна 24» представляє ексклюзивний спецпроєкт «Вірус, що змінив світ. Рік ізоляції»

30 січня о 16:00 на каналі «Україна 24» відбудеться ефір спецпроєкту «Вірус, що змінив світ. Рік ізоляції». За допомогою фахових коментарів експертів, ексклюзивних подробиць та хроніки подій учасники випуску спробують пояснити глядачам, чому людство виявилось не готовим до випробування COVID-19.

29.01.2021
об 15:20