Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Удосконалення бізнес-моделі: StarLightMedia розповіла про переваги дистанційної роботи

04.12.2020
об 16:20

Значний відсоток приміщень медіакомпанії StarLightMedia законсервовано, а співробітники виконують свої обов’язки дистанційно. Яких результатів можна досягти у такий спосіб?

Наразі StarLightMedia не використовує 25 % офісних приміщень заради збереження ресурсів компанії та планети. Наважитись на такий крок допоміг проєкт Remote, долучившись до якого 52 % співробітників компанії продовжили працювати дистанційно. Навіть після карантину вони самі обирають зручний для себе режим роботи і місце, де можуть виконувати свої обов’язки.

«StarLightMedia – перша українська медіакомпанія, що ухвалила рішення орієнтуватися на Цілі сталого розвитку в удосконаленні свого бізнесу. Нам важливо, щоби принцип People, Planet, Profit знаходив відображення у наших проєктах та операційних рішеннях. Ініціатива з консервації приміщень – яскравий приклад такого підходу. Адже в межах одного проєкту ми досягаємо і більш відповідального використання ресурсів, і позитивного економічного ефекту. При цьому ініціатива реалізується в контексті Remote, що покликаний забезпечити оптимальні умови праці для людей та убезпечити їх здоров’я в період пандемії», – прокоментувала Tetiana Strekal операційна директорка StarLightMedia ТЕТЯНА СТРЕКАЛЬ.

Також у компанії запустили проєкт консервації приміщень – тимчасової відмови від використання кабінетів та робочих площ. Таке рішення дозволяє зменшити використання ресурсів, необхідних для підтримки санітарних умов та технічної готовності кабінетів для роботи. В одній з будівель компанії, під час тестування проєкту, консервація покрила більше 1000 м² та третини офісів. Тепер завдяки небайдужості працівників законсервують ще 131 кабінет – це більше 2,6 тисяч м² робочих площ. Кількість учасників проєкту з кожним днем зростає.

У StarLightMedia підрахували, що вже за перший рік таких дій можна заощадити близько 565 000 літрів води та 726 000 КВт.

 

Джерело: StarLightMedia

Читайте також:

Анімація

«Клинок, який розтинає демонів: Нескінченний поїзд» перевершив результат «Титаніка»

Повнометражне аніме «Клинок, який розтинає демонів: Нескінченний поїзд» тримає лідерські позиції в Японії. Загальний бокс-офіс стрічки вже перетнув межу 27 мільярдів йен, що за поточним курсом сягає більш, ніж 240 мільйонів доларів.

30.11.2020
об 13:35

Новини

Нові правила: Зміни регламенту V Національної кінопремії України «Золота Дзиґа»

Вже за тиждень розпочнеться прийом заявок на участь в V Національній кінопремій України «Золота Дзиґа». Оскільки 2020 рік виявися складним для кінотеатрального прокату, Правління Української кіноакадемії дещо скоригувало вимоги до фільмів-претендентів на отримання відзнаки.

02.12.2020
об 14:30

Новини

Комітет Національної премії кінокритиків КІНОКОЛО приймає нових учасників

З 2 грудня всі охочі можуть подати заявки на членство до комітету Національної премії кінокритиків КІНОКОЛО. Названо умови вступу та строки подачі кандидатур для розгляду.

02.12.2020
об 15:35

Новини

Блогери після перегляду серіалу «Секс, Інста і ЗНО» пройшли шоу-допит

Тиждень тому на 1+1 video з’явилися 12 серій digital-серіалу «Секс, Інста і ЗНО». На вихідних перші три епізоди з’явилися на YouTube-каналі Молодіжні серіали 1+1 media, а днями відомі мешканці першого українського TikTok-будинку переглянули кілька серій нового серіалу та поділилися відвертими історіями про своє дорослішання у форматі гри True or Shit від 1+1 Digital.

02.12.2020
об 16:31