Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Учасник 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю «Сиротинець» доступний в OIFF Flashback

22.05.2020
об 12:30

VGL cinema презентував новий спецпроєкт OIFF Flashback. На онлайн-платформі Takflix.com будуть доступні фільми, які в різні часи перемагали та брали участь у міжнародній конкурсній програмі ОМКФ. Тільки до 15 червня у межах спецпроєкту OIFF Flashback встигніть подивитися фільм “Сиротинець” афганської режисерки Шахрбану Садат.

Прем’єра фільму відбулась минулого року в Каннах — там “Сиротинець” отримав головну нагороду незалежної секції “Двотижневик режисерів”. Трохи пізніше стрічка брала участь у Міжнародному конкурсі 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Тепер фільм можна подивитись онлайн!

“Сиротинець” — другий фільм режисерки Шахрбану Садат. Дія фільму відбувається у Кабулі в кінці 1980-х. Головний герой стрічки — 15-річний Кодрат, який живе на вулиці, але мріє про Боллівуд. Якось поліція запроторює Кодрата до сиротинця. Проте політична ситуація в Кабулі змінюється — Кодрат і решта утриманців хочуть захищати свій дім.

Режисерка знімала фільм у Таджикістані, змішуючи красу природу з похмурістю інституцій. І саме завдяки зернистості кадру створюється ілюзія, наче "Сиротинець" дійсно зроблений у 80-х роках.

Увага! Фільм “Сиротинець” доступний онлайн лише до 15 червня. Вартість перегляду — 60 грн. Ви також можете придбати абонемент за 375 грн на всі 10 фільмів, які представлені у проєкті OIFF Flashback.

 

Читайте також:

Новини

Український фільм "Тільки Диво" отримав нагороду Міжнародного кінофестивалю "WonderFest"

Фільм "Тільки Диво" отримав нагороду Міжнародного кінофестивалю для дітей та юнацтва "WonderFest" / Festivalul Filmului pentru Copii și Tineret WonderFest, що пройшов з 12 по 16 травня в Бухаресті (Румунія).

20.05.2020
об 17:28

Новини

У мережі з’явився трейлер українського шпигунського трилера «Спадок брехні / Legacy of Lies»

Шпигунський трилер «Спадок брехні» – це спільний проєкт Великої Британії та України. Події фільму розгортаються в Києві. Мартін Бакстер, колишній оперативник МІ6, змушений знову повернутись у світ шпигунства, щоб захистити молоду українську журналістку Сашу Степаненко, яка просить його допомоги в розкритті шокуючої правди про секретні операції міжнародних спецслужб. Фільм вийде в прокат англійською мовою і до нього буде зроблений український дубляж.

22.05.2020
об 10:00