Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

У вересні в Україні відкриють унікальний кінотеатр

07.08.2020
об 15:50

Вже в наступному місяці в Україні з’явиться унікальній кінотеатр, аналогів якому немає наразі ані в нашій країні, ані в Європі. Miromax з’явиться у Києві.

 

Перший об’єкт нової української мережі кінотеатрів Miromax відчинять у ТРЦ «Аладдін». Партнером кінотеатру стане відомий бренд Samsung. Планується, що кінотеатр матиме п’ять залів площею 2300 кв.м. Звук та зображення на екрані будуть «передаватись» за допомогою нової кінотехнології Samsung Onyx, яку до цього на ринку «широких екранів» не застосовували. Крім того, у закладу передбачені автоматизовані каси, що важливо в умовах карантину.

«Окрім нової кінотехнології, ми презентуємо і нові стандарти обслуговування. При цьому ціну на квитки плануємо тримати у звичних для постійних глядачів межах – від 80 до 200 грн. На даний час ми проводимо ремонтні роботи і спільно з орендодавцем готуємо маркетингову стратегію з урочистого відкриття кінотеатру. Також ми плануємо відкриватися з підвищеними заходами безпеки у зв’язку з пандемією», - зазначив керуючий кінотеатру Miromax АНАТОЛІЙ БАЗИЛЬЧУК.

Джерело: rau.ua

Читайте також:

Новини

В Одесі з’явиться кінотеатр на воді

Найбільший плаваючий кінотеатр в Україні, ба навіть в Європі, запрацює у найближчі вихідні. Подивитися з яхти чи човна можна буде лише два фільми і тільки упродовж суботи та неділі, 8 і 9 серпня відповідно. Квитки до експериментального закладу роздають безкоштовно.

03.08.2020
об 16:28

Новини

В українських кінотеатрах три дні лунатиме музика

В Україні відбудеться прем’єра фільму «Рейв». Стрічку показуватимуть мовою оригіналу, аби глядачі відчули запальний дух початку 1990-х. У бажаючих переглянути музичну картину є всього три дні – рівно стільки фільм демонструватиметься у кінозалах.

06.08.2020
об 12:15

Новини

«Мулан» презентують у вересні в найбезпечнішому з кінотеатрів

Подивитись стрічку можна буде у незвичному кінотеатрі, а за квиток доведеться віддати величезні гроші. Глядачів повинно тішити тільки одне – кінозал буде по-справжньому безпечним та зручним.

06.08.2020
об 17:14

Анімація

Новий трейлер: Гуллівер з’явиться в кінотеатрах у грудні

Студія «Квартал 95» і Gulliver Films презентували перший трейлер повнометражного анімаційного фільму «Гуллівер повертається». У кінотеатрі мультик можна буде подивитися з 24 грудня 2020 року.

07.08.2020
об 11:33