Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

У вересні в кінотеатрах вийде екшн-комедія «Погані домогосподарки»

27.07.2021
об 12:09

Творчий тандем Арон Ґодет і Ґіта Пуллапіллі всі свої фільми знімають разом. Ось і над комедією «Погані домогосподарки», яка в Україні вийде 9 вересня, вони працювали вдвох, як сценаристи і режисери. За їхніми словами, історія заснова на реальних подіях. В основу лягла одна з найгучніших афер США. Головні ролі виконали зірки фільмів «Круелла», дилогії «Дуже погані матусі» та «Стажери», а саме Кірбі Гауелл-Баптіст, Крістен Белл, Вінс Вон та інші.

Конні і ДжоДжо – найкращі подруги, які загрузли в побуті. Проте одного разу їм вдалося перевернути своє життя, перетворивши продуктові купони на 40 мільйонів доларів. Тепер у них є все: модний одяг, дорогі спорткари, приватний літак. І все було б як у казці, якби не двоє поліцейських, які намагаються зловити відчайдушних домогосподарок та викрити їхню хитромудру схему.

 

Джерело: Kinomania

Читайте також:

Новини

«Нове українське кіно»: 7 найкращих вітчизняних стрічок покажуть в кінотеатрах у серпні

До 30-ї річниці Незалежності України в кінотеатрах країни покажуть найкращі сучасні фільми національного виробництва. Покази в межах проєкту «Нове українське кіно» розпочнуться з 19 серпня.

21.07.2021
об 15:31

Новини

Три українські фільми стали частиною програми 78-го Венеційського кінофестивалю

Венеційський кінофестиваль оголосив конкурсну програму, з повним переліком якої можна ознайомитися тут. (https://www.labiennale.org/en/cinema/2021/lineup). Цьогоріч Україну на одному з найпрестижніших кінофестивалів світу представлять три стрічки, що створювалися за державної підтримки. Серед яких «Відблиск» Валентина Васяновича, «Носоріг» Олега Сенцова та «Цензорки» Петера Керекеша.

26.07.2021
об 14:17

Новини

Творці стрічки «Подвійний іммельманн» завершили процес фільмування

Завершено зйомки повнометражного фільму-дебюту режисерки Віри Яковенко «Подвійний іммельманн». У 2020 році його сценарій, авторкою якого є Ірен Роздобудько, посів перше місце у Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова» у номінації «Кіносценарії».

26.07.2021
об 19:03

Новини

Розклад форуму аудіовізуального сектора ДУБЛЬ #1

Попереду два насичені дні, принаймні у власників квитків на форум аудіовізуального сектора ДУБЛЬ #1. На що чекати та в який час учасникам події упродовж 20 годин?

26.07.2021
об 18:28