Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

У вересні в Києві та Одесі показуватимуть австрійські фільми

26.08.2020
об 18:23

9-й щорічний фестиваль «Тиждень австрійського кіно» розпочнеться у вересні. Подія проходитиме у Києві та Одесі. Глядачі зможуть побачити чотири повнометражні фільми та традиційну добірку короткого метру. Організатори заходу – Австрійський культурний форум у Києві і «Артхаус Трафік».

Відкриється фестиваль історичною трагікомедією «Мій друг Зиґмунд Фройд» режисера Ніколауса Лейтнера. Це екранізація відомої в Австрії книги «Продавець тютюну», дія у стрічці відбувається у Відні часів нацистської окупації. Головний герой страждає від любові, а поради йому дає сам Фройд.

Стрічка «За лаштунками Віденської опери» - документальна та перенесе глядача на екскурсію до цієї видатної будівлі. «Оглядини» будуть проходити під класичну музику.

Драма «Земля під моїми ногами» розповість про стосунки між молодою бізнес-леді та її сестрою, яка намагалась покінчити життя самогубством.

p>

Пригодницькій фільм «Як я навчився бути дитиною» покаже головного героя, який з наділений вражаючою уявою та почуттям гумору.

«Тиждень австрійського кіно» пройде в Одесі з 4 по 6 вересня, а у Києві з 10 по 15 вересня.  Фільми демонструватимуться мовою оригіналу з українськими субтитрами. Покази проходитимуть у кінотеатрах з дотриманням карантинних вимог.

 

Джерело: «Артхаус Трафік»

 

Читайте також:

Новини

Кіно просто неба: Тиждень найкращих фільмів ОМКФ у Зеленому театрі

Цього тижня ми мали би бути на Одеському міжнародному кінофестивалі. Ходити на майстер-класи, відвідувати кіноринок і, звісно, дивитися кіно… по декілька фільмів на день. Проте життя дещо підкорегувало плани, але це не привід засмучуватись і сидіти вдома. Звісно, якщо ви ще уникаєте місць, де вас оточиватимуть люди, то ще встигаєте на фестиваль кінохітів OIFF Flashback, але, якщо вже хочеться відвідати одну з улюблених локацій ОМКФ, організатори фестивалю підготували дещо особливе.

13.07.2020
об 18:53

Новини

ОМКФ пропонує впустити кіно додому

Одеський міжнародний кінофестиваль презентував цьогорічне іміджеве відео. Головні ролі у проморолику зіграли програмний директор і програмерка фестивалю.

11.08.2020
об 17:20