Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

У цьогорічного Чілдрен Кінофест з’явилася амбасадорка

20.04.2021
об 13:41

За місяць у гібридному форматі проходитиме восьмий Чілдрен Кінофест. Сьогодні організатори кіноподії оголосили, що почесною амбасадоркою заходу стала співачка та авторка пісень Христина Соловій.

 

Восьмий Чілдрен Кінофест проходитиме з 28 травня до 6 червня. Покази відбудуться в кінотеатрах понад 20 міст України, а також онлайн – на сайті фестивалю. За словами організаторів, наприкінці квітня стане відомою програма цьогорічної кіноподії, а нині вони назвали ім’я амбасадорки. Ось, що з цього приводу думає співачка, яка стала обличчям майбутнього заходу.

«Я виросла у містечку, в якому довгий час не було кінотеатру. Мені було 9, коли тато повів мене на фільм «Гладіатор». Не можна описати моє захоплення і вихор емоцій. Думаю, саме тоді я і стала кіноманкою, і вже залишуся нею назавжди. В якийсь період я навіть мріяла пов’язати своє життя з кінематографом, ледь не вступила на акторський факультет. Сьогодні маю за честь бути амбасадоркою Чілдрен Кінофесту 2021. Думаю, що кіно – це той вид мистецтва, який найніжніше відлунює в юних душах. Не побоюсь сказати, що кіно часто здатне донести дітям важливі істини чи історичні події краще за підручники. Коли ми дивимось і співпереживаємо героям на екрані – це об’єднує нас в таких почуттях як доброта, справедливість, рівність і милосердя. Кіно допомагає розвивати емоційний інтелект. З трепетом і в очікуванні розділити з вами це свято», – прокоментувала свою участь у фестивалі ХРИСТИНА СОЛОВІЙ.

 

Нагадаємо, щороку фестиваль підтримує Амбасадор, який популяризує ідеї якісного сімейного дозвілля і культурного розвитку дітей та підлітків в Україні. Амбасадорами фестивалю у різні роки були співаки Андрій Хливнюк, Фагот, Джамала, Дмитро Шуров, актор і кінорежисер Ахтем Сеітаблаєв, письменниця Катерина Бабкіна та правозахисниця і письменниця Лариса Денисенко.

 

Джерело: Пресслужба «Артхаус Трафік»

Читайте також:

Новини

Мультфільм «Лисенятко Вук» надихнуло «Чілдрен Кінофест» на оновлення стилю

Упродовж 28 травня – 6 червня в понад 20 містах України відбуватиметься 8-й Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест», який сьогодні презентував постер майбутньої події, оголосив стрічку ретроспективи та склад журі Конкурсу дитячих фільмів.

26.02.2021
об 12:37

Інтерв'ю

Денис Іванов: «З переходом в онлайн «Чілдрен Кінофест» розширить аудиторію в три-чотири рази»

VІІ кінофестиваль для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» цьогоріч проходитиме онлайн. Усі фільми, а також події кінофоруму можна буде безкоштовно переглянути на його сайті. Стрічки будуть доступні цілодобово з 29 травня по 7 червня. Виняток буде лише для фільму-ретроспективи і робіт фіналістів конкурсу дитячих короткометражних фільмів – доступ до них відкриється за розкладом і діятиме протягом одного дня. Про те, як змінити формат фестивалю на цифровий і яких сюрпризів від нього чекати цього року, розповів організатор «Чілдрен Кінофесту» Денис Іванов.

08.05.2020
об 12:53

​​​​​​​Оголошено переможців Чілдрен кінофест 2020
Новини

​​​​​​​Оголошено переможців Чілдрен кінофест 2020

​​​​​​​7 червня о 19:00 відбулась онлайн-церемонія закриття VII Чілдрен Кінофест. Під час прямого включення глядачі дізналися, кому вони віддали Гран-прі в міжнародній конкурсній програмі, а також імена режисерів та назви картин призерів конкурсу короткометражних фільмів, знятих дітьми.

08.06.2020
об 11:01

Новини

Розпочато п’ятий конкурс дитячих проєктів Чілдрен Кінофест

Відкрито прийом заявок на участь у конкурсі. Мінімальний вік учасника – 7 років, максимальна тривалість проєкта – 8 хвилин. Ім’я переможця оголосять 6 червня 2021 року.

12.10.2020
об 15:57