Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

У суботу розпочалися зйомки фільму «Між нами»

20.07.2020
об 15:12

18 липня в Києві творча група повнометражної стрічки «Між нами» зібралася на знімальному майданчику. Після першого вдало відзнятого кадру режисерка Соломія Томащук за традицією кіновиробництва розбила тарілку. Також на локацію, з якої розпочалась історія фільму запросили представників ЗМІ.

Першим простором для фільмування сцени зі стрічки «Між нами» став ЖК «Чикаго», що стоїть у центрі Києва. Тут зніматимуть епізоди повного метру Соломії Томащук до кінця цього тижня. Як часто буває в кіно, перший кадр зайняв не декілька хвилин, а трохи більше часу. Тим більше, що під прицілами камер опинилася емоційно складна сцена. Загалом перша знімальна зміна тривала з 11:30 до 00:57 наступного дня, а весь період зйомок має вкластися у термін з 18 липня по 21 серпня. Окрім ЖК «Чикаго», дії розгортатимуть ще на декількох локаціях, зокрема, в іншій новобудові Києва, у приватній клініці, в ресторанах, клубах та на території Київського річкового порту.

Активна фаза підготовки до зйомок розпочалася ще взимку. Цей етап виробництва мав закінчитися на початку травня, але пандемія стала на заваді планам кінематографістів і підкорегувала графік. Тож перші знімальні дні довелося відкласти на певний час і, коли 12 травня дозволили творчим групам повертатися на знімальні майданчики, перед творцями «Між нами» постало нове випробування – створити hand made антураж для фільму-нуару, який не мав би зніматися у повному розквіті липневої природи. Тож автори сіли за переписування сцен, переносячи дію в приміщення та в темний час доби, а там, де це було неможливо, локейшен менеджери отримали завдання шукати такі майданчики, де є мінімальний прояв краси літа.

Життя часто ставить людину перед вибором. І він ніколи не може бути однозначним, ще рідше простим. Людині на те і дається право обирати зі всіх можливих варіантів лише один, щоби загострити увагу на проблемі. Ось і в основу психологічного трилера лягла історія двох жінок, які знаходяться в пошуках шляхів розв’язання власних проблем, але при цьому вони шукають підтримки одна в одної.

«Чи часто задумуємось над тим, на що ми готові заради себе чи своїх близьких? Думаю, на будь-що, навіть, якщо це виходить за рамки етики. Захист своєї дитини стає тим мотивом, який штовхає на зраду близької людини. Ця історія розказує про вибір, який доводиться робити між близькими та мораллю, коли іншого варіанту розвитку не існує. Дві головні героїні фільму — Саша та Аня змушені робити цей вибір: Саша по відношенню до власного чоловіка, Аня по відношенню до сина. Драматизм ситуації загострюється, коли вони виявляються залучені в кримінал. Послідовність подій, характери героїв та обставини в сюжеті диктують і сам жанр фільму, а саме психологічний трилер», - розказала режисерка та співсценаристка «Між нами» СОЛОМІЯ ТОМАЩУК

Команда фільму тішиться результатами кастингу — поряд із зіркою першої величини, Ірмою Вітовською, харизматичними Євгеном Єфремовим і Сергієм Детюком, глядачі побачать, гучно заявивших про себе, молодих акторів – Анастасію Пустовіт, Дмитра Сову, Михайла Дзюбу, Євгена Ламаха.

Крім того, до проєкту долучилося багато українських творців. Фотографії до «сімейного» альбому Захара (Дмитро Сова) та Саші (Анастасія Пустовіт) зробив відомий український фотохудожник Олександр Ктиторчук, розкішний авторський посуд приїхав із Хмельницького від Maistrenko Ceramics, дивовижні ляльки також передані спеціально для зйомок фільму від майстра з Полтави Валерія Бондаренка.

Нагадаємо, за результатами 11 пітчингу Держкіно стрічка отримала близько 11 млн гривень від держави, таким чином, виробництво профінансоване у 100% обсязі. Виробництвом стрічки займається продакшен Up Ua Studio, продюсерка Поліна Герман.

Читайте також:

Статті

Кіношедеври в цифрах і фактах: «Чужі»

18 липня 1986 року на екрани вийшов науково-фантастичний фільм режисера Джеймса Кемерона «Чужі», другий із серії кінофільмів про Чужих. Сиквел виявився не тільки більш цікавим і захоплюючим, але і заробив більше грошей в прокаті, ніж оригінальна картина 1979 року, знята Рідлі Скоттом. У цьому цілковита заслуга Кемерона, якого спочатку запросили боси кінокомпанії Brandywine Productions тільки для написання сценарію. Проте запропонована ним історія так сподобалася продюсерам, що вони почали розглядати його і в якості постановника. Після успіху «Термінатора» і взагалі, без сумнівів віддали йому режисерське крісло.

18.07.2020
об 12:44

Новини

«Творець» чекав свого виходу на екрани 10 років

У четвер у репертуарі українських кінотеатрів з’явився науково-фантастичний трилер «Творець». Як створювалася історія кохання та помсти в одному зі своїх нещодавніх інтерв’ю розповів режисер і сценарист фільму Гевін Ротері.

18.07.2020
об 15:15

Новини

«Тенет» може не вийти через нові правила кінопрокату

Прокат «Тенета» Крістофера Нолана знову під загрозою, але цього разу в Китаї. У кінотеатрах Піднебесної фільм може не вийти через нові правила роботи великих екранів.

19.07.2020
об 18:16