Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

У США скасували серпневий реліз «Тенета»

21.07.2020
об 11:35

Студія Warner Bros. офіційно заявила про скасування прем'єри «Тенета» в США, яка мала відбутися 12 серпня. Нової дати релізу наразі немає.

 

Змінити плани прокату найочікуванішого фільму студію змушує ситуація, яка є в США. В країні наразі зростає статистика захворюваності на COVID-19. Через це американські кінотеатри не можуть повернутися до повноцінної роботи. За попередніми прогнозами їм це вдасться тільки в другій половині серпня.

Такий стан речей дає підстави для припущень аналітиків щодо виходу фільму Крістофера Нолана спочатку на зарубіжних ринках, а потім вже на батьківщині. В США «Тенет» може вийти хіба що в тих містах, де кінотеатри працюватимуть. Про це не прямо говорить керівник студії Warner Bros. Тобі Еммеріх. З його слів також можна зробити висновок, що в компанії вже не розглядають стратегії одночасного випуску фільму в усьому світі. Про подальші плани на прокат стрічки Крістофера Нолана студія має повідомити вже найближчими днями.

Наразі відомо, що реліз горору «Прокляття Аннабель» перенесли на 4 червня 2021 года. До цього в графіках прокату його прем’єра значилась 11 вересня 2020 року. Свою попередню дату на даний час зберігла тільки «Чудо-жінка:1984» - 2 жовтня 2020. Не змінувала планів виходу й стрічка «Дюна» - 18 грудня 2020-го. Також тримаються своїх попередніх планів кінороботи Disney та  Solstice Studios, релізи яких заплановані на 21 серпня «Мулан» та на 31 липня трилер з Расселом Кроу «Шалений». Проте, як бачимо, ситуація нестабільна.

 

Джерело: Variety