Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

У ретроспективи «Відкритої ночі» з’явилося промо

07.08.2020
об 15:15

Цьоріч «Відкрита ніч» починає готуватися до свого 25-річчя, тож організатори вирішили згадати найбільш цікаві сторінки історії фестивалю. Ретроспектива «Перші кроки» представить ранні фільми знакових українських режисерів, що починали свій творчий шлях на «Відкритій ночі».

 

Стало відомо, що до програми увійдуть дебютні й студентські роботи теперішніх й майбутніх корифеїв українського кіно – розповіді про перші помилки й тріумфи, кохання й розлуки.

Упродовж 5 днів (з 12 по 16 серпня) на сайті «Відкритої ночі» можна буде побачити, як Марина Врода ще до перемоги в Каннах знімала Станіслава Бакланова, а Степан Коваль зробив мультфільм, який змінив європейську анімацію. Як Павло Остріков розповідав комедійну історію з кількох кадрів, а Роман Бондарчук експериментував з поліекранами. Як Тарас Томенко осмислював на новий лад проблему життя і смерті, а Тарас Ткаченко готував дотепне дитяче кіно. Як формувалася «пташина тема» в перших анімаційних роботах Анатолія Лавренішина та Микити Лиськова. Як делікатно зображували прості історії Марія Пономарьова та Дмитро Сухолиткий-Собчук. Як точно вловили дух нульових років Богдана Смирнова та Валентин Васянович. Нарешті – як починав свою фільмографію учасник цьогорічної конкурсної програми Іван Шоха.

Нагадаємо, кінофестиваль «Відкрита ніч. Дубль 23» розпочнеться 12 серпня й проходитиме переважно онлайн, проте 14 серпня всі охочі зберуться на столичному «Арт-причалі», аби дізнатися, кого обрали журі конкурсу та кому дістався приз глядацьких симпатій.

 

Джерело: пресслужба «Відкрита ніч»

Читайте також:

Інтерв'ю

Антоніо Лукіч: «Відкрита Ніч» – це молодіжна атмосфера»

За тиждень розпочнеться кінофестиваль «Відкрита ніч. Дубль 23». З 12 по 16 серпня глядачі онлайн та офлайн зможуть подивитися понад 30 фільмів з 5 програм. 14 серпня на столичному «Арт-причалі» відбудеться церемонія нагородження переможців. Напередодні заходу організатори вирішили провести бліц-інтерв’ю серед членів журі. Першим на питання відповідав режисер та автор фільму «Мої думки тихі»; лауреат кінофестивалів в Карлових Варах, Одесі, Торуні, Мінську, Трускавці Антоніо Лукіч.

05.08.2020
об 14:56

Новини

Ірина Мак: «Українському кіно не вистачає можливостей»

Лічені дні лишились до початку фестивалю «Відкрита ніч. Дубль 23». Організатори заходу проводять коротенькі бесіди з членами журі. Сьогодні івент-менеджерки спілкувалися з актрисою театру Драми і Комедії на лівому березі Дніпра, виконавицею головних ролей в телесеріалі «Спіймати Кайдаша» та в короткометражному фільмі Mia Donna Іриною Мак.

06.08.2020
об 16:30

Новини

Микита Лиськов: «Українське кіно асоціюється в мене з птахом феніксом»

У минулому році режисер анімаційного кіно Микита Лиськов став переможцем кінофестивалю «Відкрита ніч. Дубль 22». В прийдешньому заході він учасник ретроспективи та член журі. У бліц-інтерв’ю для організаторів «Відкритої ночі. Дубль 23» Микита Лиськов розповів про те, що з ним трапилось на карантині та візуалізував українське кіно кінця 90-х – початку 00-х років.

07.08.2020
об 12:12