Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

У Парижі відбулась прем’єра документального фільму про війну в Україні

23.06.2022
об 13:05

22 червня, французький журналіст, письменник і філософ Бернар-Анрі Леві представив свій документальний фільм «Чому Україна?» / "Why Ukraine?", прем’єра якого відбулась в Парижі.

В стрічці автор зображує повномасштабну війну, яку Росія розпочала проти України 24 лютого. Автор наголошує:

«Війна українців – це і наша війна. Їхня поразка буде нашою поразкою. Україна не може програти, і для цього їй потрібна допомога».

Показ фільму відвідали також дружини деяких із тих українських захисників, які зараз перебувають в полоні. Вони звернулись до світової спільноти, закликаючи допомогти зв’язатися з їхніми чоловіками і, зрештою, врятувати їх.

Джерело: BHLTV

Читайте також:

Новини

На Sheffield DocFest відбудеться світова прем’єра фільму  “День українського добровольця”

На британському міжнародному кінофестивалі Sheffield Doc/Fest відбудеться світова прем’єра одного з перших українських повнометражних фільмів, знятих під час повномасштабного вторгнення Росії — документального фільму режисера Володимира Тихого «День українського добровольця».

01.06.2022
об 11:17

Новини

«Тор: Любов і Грім»: представили трейлер українською

У новому фільмі «Тор: Любов і грім» від Marvel Studios Бог грому вирушає на пошуки внутрішнього спокою. Проте галактичний убивця Ґорр, знаний як Убивця богів прагне знищити усіх небожителів та перериває вихід Тора на пенсію. Хто допоможе Тору перемогти у черговій боротьбі добра та зла та чи відзнайде він свою гармонію?

16.06.2022
об 11:04