Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

У Парижі стартують Дні українського кіно

22.11.2021
об 10:40

З 22 по 24 листопада, у кінотеатрі Бальзак в центрі Парижу покажуть 5 українських  різножанрових стрічок. Відкриватиме Дні українського кіно у Парижі стрічка «Мої думки тихі» Антоніо Лукіча. Його представлятиме виконавиця головної ролі – Ірма Вітовська. 
 

Крім цього, у програмі фестивалю: 

«Борщ . Секретний інгредієнт» - кулінарний тревел Дмитра Кочнєва. Разом з шеф-кухарем Євгеном Клопотенком глядач подорожуватиме Україною в пошуках ідеального рецепту Борщу. 


Містичний трилер «Еґреґор»  Станіслава Капралова  занурить глядача у таємниці містичних орденів. Стрічку представлятиме виконавиця головної ролі Олена Лавренюк. Документальний фільм «Мистецтво відродження» Венсана Лефевра розповідає про французького вуличного художника Сета Глоуппейнтера на Донбасі та показує, як вуличне мистецтво може прийти на допомогу постраждалим від війни мешканцям міста. 

Фільмом-закриттям фестивалю  обрана стрічка Олексія Тараненка «Я працюю на цвинтарі», що стане справжнім гімном життю. 

Кожен фільм представлятимуть члени творчої команди, що працювали над його створенням.

Захід організовують  ГО «Дізнайся ЮА» за підтримки Державного агентства України з питань кіно, посольства України у Франції  та ГО «Центр розвитку креативних індустрій». 

 

Джерело: Прес-служба Днів українського кіно у Парижі, Ukrainian Cinema

Читайте також:

Новини

Продовження «Кріпосної»: знімають четвертий сезон

Доки українці активно обговорюють несподівану розв’язку третього сезону серіалу «Кріпосна», його творці повідомляють: це не фінал! Продовженню «Кріпосної» — бути. Незабаром на нас чекає початок нової історії, нової боротьби за кохання і розкриття всіх таємниць.

19.11.2021
об 12:51

Новини

Слов’янська міфологія та загроза екокатастрофи: новий анімаційний мультфільм “Роббі”

Українська анімація підкорює глядачів по всьому світу. На черзі — “Роббі” — повнометражний анімаційний мультфільм, який розповідає про загрозу екологічної катастрофи на тлі пригод маленького бішон-фрізе на міфічному острові Вирій. Яким він буде?

21.11.2021
об 14:57