Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

У Парижі пройшли Дні українського кіно: підсумки

29.11.2021
об 16:10

3 дні показів, 5 українських фільмів, близько 700 глядачів. В Парижі завершились Дні українського кіно. Представники творчих команд кожного фільму особисто презентували свою стрічку в Парижі, спілкувались з аудиторією, що тепло сприйняла кожен фільм та щедро засипала питаннями представників. 

Захід проходив в Cinema le Balzac, в центрі Парижу поблизу Тріумфальної арки.

Покази тривали з 22 по 24 листопада, а програма заходу завершилася 25 листопада офіційним прийняттям в Культурному Центрі при посольстві України у Франціїї для представників кіноіндустрії.

Отже, за три дні в кінотеатрі Бальзак показали наступні фільми 2020-21 років:

22 листопада –  «Мої думки тихі» презентувала виконавиця головної ролі Ірма Вітовська;

 

23 листопада:

«Борщ. Секретний інгредієнт» презентувала автор ідеї та продюсерка Наталка Якимович; 


«Еґреґор» - представив продюсер Сергій Лавренюк;

 

24 листопада:

«Мистецтво відродження» - представляли: режисер Вінсент Лефебр (Vincent LEFEBVRE), головний герой - художник  Жульєн Маланд (Julien MALLAND),  продюсер Грегорі Шнебелен (Gregory SCHNEBELEN) та продюсери з України - Дмитро Палієнко та Артем Колюбаєв;

«Я працюю на цвинтарі» - презентували продюсери Андрій Корнієнко та Артем Колюбаєв, актор - Олексій Тритенко. 

Для трьох із продемонтрованих стрічок - в Парижі відбулась європейська прем’єра. Фільм «Мистецтво відродження» демонструвався вперше в світі.

Офіційний прийом у Культурному Центрі пройшов за участі Надзвичайного і Повноважного Посла України у Франції – Вадима Омельченка, Голови Державного агентства України з питань кіно – Марини Кудерчук, серед гостей – українська делегація та представники кіноіндустрії Франції. Метою прийому було презентувати творчий та технічний потенціал України в сфері кіно. 

"Кіно є універсальним інструментом міжкультурного діалогу, а процес його створення – надзвичайним простором для співпраці, обміну ідеями та досвідом. Ми працюємо над тим, щоб українське кіно постійно перебувало в середовищі широкої міжнародної та міжкультурної взаємодії: щоб українські фільми були на міжнародних кінофестивалях, щоб у спільному виробництві з Україною з’являлись нові яскраві фільми, щоби наші стрічки бачили глядачі інших країн. Надзвичайно вдячні Міністерству закордонних справ України  та Посольству України у Франції за допомогу та сприяння в проведенні цього заходу – Днів українського кіно в Парижі", - Розповіла голова Держкіно України Марина Кудерчук.

Організатор заходу – ГО «Дізнайся ЮА» за підтримки Державного агенства України з питань кіно, Посольства україни у Франції, ГО «Центр розвитку креативних індустрій».

 

Джерело: ГО «Дізнайся ЮА»

Читайте також:

Новини

Michelle Andrade сходила на побачення з кілером, а Віра Брежнєва потрапила до поліції: почалися зйомки Improv Live Show

У новому сезоні гумористичного буде ще більше форматів імпровізацій, реквізиту та вибухових жартів. Мінімум заготовок та максимум гумору тут і зараз! Почалися зйомки нового сезону Improv Live Show – проекту Студії "Квартал 95", який покаже Новий канал.

26.11.2021
об 14:23

Новини

«Велика прогулянка» тизер нової української сімейної комедії

Велика Прогулянка починається, отже #шампуридогори! Уперше на великих екранах улюблені знаменитості в головних ролях — Олена Кравець та Юрій Ткач, а також несподівані камео — зірки українського футболу та виконавиця, чиї треки лунають чи не під час кожного українського застілля. Хто дивуватиме глядачів та що відбуватиметься з героями сімейної комедії?

29.11.2021
об 14:58