Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

У новому серіалі від Netflix відкриється світ інших планет

18.11.2020
об 16:14

У грудні користувачі стрімінгового сервісу Netflix побачать науково-фантастичний серіал «Чужі світи» (Alien Worlds), творці якого спробували пофантазувати щодо можливості існування на інших планетах.

Схоже, Netflix вирішив скласти конкуренцію телеканалам Discovery та National Geographic. За два тижні на онлайн-платформі з’явиться науково-фантастичний серіал «Чужі світи» (Alien Worlds). Творці проєкту спробували застосувати закони життя на Землі до іншої частини галактики. Об'єднавши наукові факти і вигадки, автори отримали контент, з якого глядач може скласти уявлення, як могло би виглядати життя на інших планетах, якщо все це було б правдою. Закадровий текст читає англійська актриса Софі Оконедо.

 

Прем'єра першого сезону серіалу «Чужі світи» (Alien Worlds) відбудеться на стрімінговій платформі Netflix 2 грудня 2020 року.

 

Джерело: Netflix

Читайте також:

Новини

Повернення «Пліткарки»: Фото зі знімального майданчика

У мережі з’явились кадри фільмування продовження «Пліткарки». Глядачів очікують нові історії та герої.

12.11.2020
об 18:10

Новини

Пітчинг патріотичних серіалів: «Гніздо горлиці» та «Червоний» можуть набути нових форм

На наступному тижні відбудеться пітчинг патріотичних серіалів. Наприкінці листопада кіновиробники вже дізнаються, хто з них отримає 50 % державної фінансової підтримки від загального кошторису проєкту для створення своєї історії з продовженням.

16.11.2020
об 18:11

Новини

У 2021 році на великі екрани повернуться Том і Джеррі

Студія Warner Bros. Pictures створила нову історію про запеклих ворогів із дитинства покоління мілінеалів – Тома та Джері. Пригодницьку анімацію з улюбленими мультяшними героями, за попередніми планами, українці побачать навесні наступного року.

18.11.2020
об 15:16