Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

У Новій Зеландії знову почали знімати «Володаря перснів»

29.09.2020
об 16:16

До карантину встигли відзняти дві серії.  Нині планують фільмувати одразу перший и другий сезони. Прем’єру проєкту слід очікувати вже у наступному році.

Мова йде про новий серіал за відомим фільмом від Amazon. До пандемії встигли відзняти два його епізоди. Режисером серій став Хуан Антоніо Байона.

Під час вимушеної перерви творці проєкту працювали над сценарієм другого сезону серіалу. Його планують знімати разом з першим. Деталі сюжету поки що невідомі, але його дія відбуватиметься задовго до подій, які «описуються» у відомій трилогії.

Нагадаємо, зйомки проєкту розпочались у 2019 році. Перший сезон за задумом творців повинен був мати 8 серій, а глядачі мали його побачити вже у 2020, та карантин через Covid-19 вніс свої корективи у графік зйомок і прем’єру варто очікувати вже у 2021 році. Планується, що проєкт матиме п’ять сезонів. Бюджет серіалу оцінюється у мільярд доларів. Знімальна група нараховує 800 осіб.

Цікавий факт, виробники серіалу так піклуються про те, аби про деталі сюжету не дізналися раніше за вихід проєкту в ефір, що навіть облаштували на студії спеціальну секретну кімнату, де працюють сценаристи. Зайти до неї можна лише пройшовши охорону та підтвердивши дозвіл «входу» відбитками пальців. Якщо їх не буде в базі – двері кімнати не відчиняться.

 

Джерело: Deadline

Читайте також:

Інтерв'ю

Анна Топчій-Огій: «Багатьом не подобалося, що Тарас у нас виходить новаторським»

25 вересня у дніпровському кінотеатрі «Кіно Тема», який знаходиться у торгово-розважальному центрі Neo Plaza, відбулася презентація фільму «Тарас. Повернення». Серед учасників творчої групи, яка завітала до Дніпра, була й актриса Анна Топчій-Огій, яка зіграла роль Агати Ускової. Її героїня була дружиною коменданта Новопетровського укріплення у казахських степах, захоплених російською імперією, де відбував заслання Тарас Шевченко. Під час презентації стрічки Анна Топчій-Огій відповіла на питання від VGL cinema.

28.09.2020
об 16:37

Новини

Робота над стрічкою «Аватар 2» завершена

Перший «Аватар» вийшов на широкі екрани у 2009 році. З того часу фанати стрічки чекають на продовження історії. І ось, нарешті, режисер Джеймс Кемерон заявив, що зйомки фільму «Аватар 2» добігли кінця.

28.09.2020
об 13:27

Новини

Впустіть кіно додому: Як пройшла церемонія відкриття 11-го ОМКФ

Пуста зала, атмосфера ностальгії та онлайн-реєстрація на фільми, які справжні кіномани не можуть пропустити. Вчора відбулась церемонія відкриття 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю у новому, але вже трохи звичному, для нас усіх форматі – онлайн.

26.09.2020
об 11:47