Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

У Новій Зеландії відновилися зйомки продовження фільму «Аватар»

18.06.2020
об 17:17

Як і очікувалося, першим проєктом, який після карантину відновить свою роботу в Новій Зеландії, ствне продовження фільму «Аватар». Після тримісячної вимушеної перерви знімальна група офіційно приступила до роботи.

Фотографії з місця демонструють, що правила, встановлені урядом цієї райської країни, повністю виконуються знімальною групою.

«Перед тим, як ми виїхали з Лос-Анджелеса, ми всі зробили сувору 8-денну самоізоляцію, і кожен з 31 члена команди, хто відправився в Нову Зеландію, пройшов тест на ПЛР COVID-19 з негативними результатами. Рейс Нова Зеландія пройшов без жодної гикавки, і ми незабаром поїхали на декількох різних автобусах до готелю, де провели карантин. Реєстрація проводилася в приватній кімнаті, де всі дотримувалися соціального дистанціювання. Звідти кожен із нас одразу зайшов у свою 14-денну керовану ізоляцію поодинці у своїх кімнатах. Сьогодні ми закінчили нашу ізоляцію і зробили повторне негативне тестування на COVID», – пише продюсер на своїй сторінці.

«Небо Веллінгтона привітало нас прекрасною веселкою в наш перший день повернення у студію Stone Street для підготовки до продовження аватарів», – поділився доброю прикметою Джон Ландау.

Прем’єра «Аватар 2» запланована на 17 грудня 2021 року.

Джерело: instagram jonplandau

Читайте також:

Анімація

Восени на MEGOGO вперше відбудеться онлайн-фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM

Сьогодні, 15 червня, завершується приймання заявок від учасників на фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM. Захід вперше проводитиметься онлайн у період з 2 по 6 вересня. Відвідати лекції та переглянути фільми зможуть глядачі з усієї України безкоштовно. Цьогоріч фестиваль проводиться за підтримки Українського культурного фонду.

15.06.2020
об 12:49

Новини

Британці обрали найвідомішого кіногероя в світі

Серед читачів журналу Empire провели чергове кіноопитування. Британське видання час від часу разом зі своєю аудиторією складає списки відомих акторів та образів, які вони втілили на екрані. Так, нещодавно щомісячний журнал про кіноматограф вирішив скласти рейтинг 50 найбільших відомих кіногероїв за весь час існування індустрії.

15.06.2020
об 16:48