Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

У МКІП триває прийом документів для участі у відборі членів Ради з державної підтримки кінематографії

04.02.2021
об 13:26

Упродовж 2 – 21 лютого Міністерство культури та інформаційної політики України приймає документи для участі у конкурсі на посаду члена Ради з державної підтримки кінематографії, який проводиться відповідно до пунктів 21 і 41 Порядку утворення Ради з державної підтримки кінематографії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2018 р. № 195.

 

Конкурс проводиться у формі засідань конкурсної комісії. За їх результатами до складу Ради увійдуть дев’ять осіб – по одному представнику від МКІП і Держкіно та сім представників від творчих спілок, громадських або господарських об’єднань, один з яких повинен мати вищу юридичну освіту, а один – вищу економічну освіту. Примітно, що одна організація може запропонувати не більше двох претендентів.

 

Зі всіма вимогами до кандидатів та організацій, а також дізнатися, які папери має містити пакет документів можна ознайомитися тут.

 

Джерело: Міністерство культури та інформаційної політики України

 

Читайте також:

Новини

Восени на «Новому каналі» вийде проєкт «Пекельна кухня»

Наразі для участі в телешоу шукають кухарів, які готові проходити кола кухонного пекла. Тим часом творці програми розповідають про шефа, який влаштовуватиме учасникам кулінарні випробування.

27.01.2021
об 15:44

Новини

Кінофестиваль Les Arcs визначив переможців у номінації фільмів, які знаходяться у процесі створення

Подія відбулась у межах 12-го Міжнародного кінофестивалю «Les Arcs», де журі конкурсу «Робота в процесі», у якому брали участь 17 художніх фільмів, нагороду отримали «Клара Сола», «Магдала» та український «Відблиск».

24.01.2021
об 17:35

Інтерв'ю

Сергій Лавренюк: «Пік страху» є українським кіно і за ідеєю, і за реалізацією»

Після двох тижнів абсолютної тиші в кінотеатрах поновлюється прокат фільмів і на глядачів уже чекають прем’єри та щонайменше один спеціальний показ українсько-голлівудського фільму «Пік страху». Продюсер Сергій Лавренюк та режисер Станіслав Капралов презентуватимуть трилер 30 січня в київському кінотеатрі «Жовтень». У четвер, 28 січня, хорор вийде в прокат по всій Україні. Чому варто прийти на сеанс та подивитися фільм у кінотеатрах, які тригери є в стрічці та що ще привабить глядача в моторошній зимовій історії – в ексклюзивному інтерв’ю VGL cinema розповів Сергій Лавренюк. Також продюсер поділився результатами чотирьох місяців світового прокату та відгуками іноземної аудиторії.

28.01.2021
об 12:38

Новини

Коли чекати на третій сезон «Перших ластівок»

Не встигла завершитися прем’єра «Перших ластівок. Zалежні», як глядачі почали говорити про подальшу долю телеісторії. Багатьох ще на початку другого сезону цікавило, чи буде третій епізод серіалу-антології.

02.02.2021
об 12:02