Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

У мережі з’явився український трейлер стрічки «Тесла»

05.08.2020
об 11:14

З 20 серпня в кінотеатрах країни можна буде подивитись біографічну драму «Тесла», що розповідає про життя вченого та його відносити з жінками і конкурентами, наразі у вільному доступі з'явився дубльований українською мовою трейлер до стрічки.

У Голівуді декілька років планували зняти кіно про життя вченого. Нарешті – проєкт реалізовано, режисером став Майкл Алмерейда, у головній ролі – Ітан Гоук. У фільмі особливу увагу приділили суперництву Ніколи Тесли з Томасом Едісоном та стосункам вченого з донькою американського підприємця Дж. П. Моргана. Біографічна драма розповідає про історію людини, чиїми винаходами ми користуємося щодня і навіть не підозрюємо, що в їх основі лежать ідеї, які пройшли через багато перешкод на шляху до своєї реалізації.

 

Джерело: Kinomania LLC

 

Читайте також:

Новини

Меттью Мак-Конегі написав книгу

Голівудський актор Меттью Мак-Конегі написав про себе книгу. Нещодавно він анонсував презентацію мемуарів під назвою «Зелені вогні» (Greenlights). За ствердженням актора у книгу увійшли записи, які він робив протягом життя.

02.08.2020
об 11:28

Новини

Бред Пітт може отримати ще одну премію «Еммі»

За роботу для комедійного шоу «Суботнім вечором у прямому ефірі» зірку номінували на телепремію «Еммі» у категорії «Найкращий запрошений актор». У скетчі, присвяченому COVID-19 та соцмережам, Бред Пітт висміює Дональда Трампа.

04.08.2020
об 17:23