Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

У мережі з’явився трейлер українського шпигунського трилера «Спадок брехні / Legacy of Lies»

22.05.2020
об 10:00

Шпигунський трилер «Спадок брехні» – це спільний проєкт Великої Британії та України. Події фільму розгортаються в Києві. Мартін Бакстер, колишній оперативник МІ6, змушений знову повернутись у світ шпигунства, щоб захистити молоду українську журналістку Сашу Степаненко, яка просить його допомоги в розкритті шокуючої правди про секретні операції міжнародних спецслужб. Фільм вийде в прокат англійською мовою і до нього буде зроблений український дубляж.

Зйомки кінокартини проходили в Києві й у Лондоні. Ролі у фільмі виконують українські та міжнародні зірки Скотт Адкінс (Scott Adkins), Юлія Соболь, Анна Буткевич, Онор Ніфсі (Honor Kneafsey), Мартін МакДугалл (Martin McDougall) та інші.

Режисером та автором сценарію стрічки є Адріан Бол. Продюсери фільму – Алла Бєлая та Дмитро Суханов (Україна), Марк Фоліньйо та Грант Бредлі (Велика Британія), Кшиштоф Солек (Польща), Лариса Гутаревич (Україна). Нагадаємо, що Алла Бєлая та Дмитро Суханов є продюсерами фільму «Мої думки тихі», що отримав премію «Золота Дзиґа» як найкращий фільм року.

Кінопроєкт спільного виробництва України та Великої Британії «Спадок брехні / Legacy of Lies» став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно та отримав державну фінансову підтримку розміром 17 млн 463 тис. грн (20 % загальної вартості виробництва стрічки).

Очікується, що прем’єра відбудеться 28 липня в США. І вийде стрічка одразу на VOD і DVD.

Читайте також:

Новини

Найвідоміший український серіал «Нюхач» презентує четвертий сезон

У мережі опубліковано міжнародний трейлер детективу «Нюхач 4».

18.05.2020
об 13:03

Продюсер Майкл Бей очолить трилер про пандемію
Новини

Продюсер Майкл Бей очолить трилер про пандемію

У продюсера Майкла Бея з’явилася можливість зняти фільм на тему пандемії коронавірусу. Якщо раніше такі сценарії були у фантастичних фільмах з вигаданими історіями, то тепер це кіно про справжню пандемію. Про майбутній фільм відомо, що називатися він буде Songbird, а дія відбуватиметься в недалекому майбутньому. За сюжетом, влада знову вводить карантин через коронавірус. Але, оскільки вірус мутує, заходи будуть більш жорсткими.

20.05.2020
об 19:30