Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

У мережі з’явився трейлер фільму про жабеня Пепе

17.07.2020
об 14:19

Жабеня Пепе вперше побачили у 2005 році. Придумав його американський художник Мет Ф'юрі для коміксу Boy’s Club.  Жабеня сподобалось інтернет-користувачам, він став героєм багатьох мемів, а колекція його пригод та образів, доповнялась не тільки автором, а й шанувальниками Пепе. Тож вона виявилась дуже різноманітною – жабеня можна було побачити добрим, злим, сумним тощо.

У 2016 Пепе став улюбленцем мільйонів та одним з найвпізнаніших героїв Інтернету. У своїй передвиборчій кампанії його образ використовував навіть Дональд Трамп.

Тож не дивно, що прихильники жабеня забажали більше дізнатись про свого героя. І ось, спеціально для них, а також тих, хто тільки хоче познайомитись з Пепе вже найближчим часом  вийде документальний фільм Feels Good Man, що розповідає про створення знаменитого героя. Перший офіційний трейлер стрічки вже з’явився у мережі.

Джерело: rollingstone.com

Читайте також:

«СЕКС, ІНСТА і ЗНО»: Почути голос покоління Z
Новини

«СЕКС, ІНСТА і ЗНО»: Почути голос покоління Z

13 липня стартували зйомки першого українського серіалу про покоління Z, створений спеціально для  VOD-платформи. Історія, яку буде екранізувати команда 1+1 Digital Studios, про світ сучасних підлітків та їхніх проблем.

15.07.2020
об 12:15

Новини

Експерти склали прогноз бокс-офісу фільму «Тенет»

Фантастичний фільм «Тенет» має зібрати в прокаті не менше ніж 800 мільйонів доларів, щоб окупитися й почати приносити студії Warner Bros. прибуток. Про це повідомляє з посиланням на свої джерела видання Indie Wire.

16.07.2020
об 11:22