Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

У медіатеці Amazon Prime Video побільшало українського контенту

18.06.2020
об 16:17

Відтепер на одній з найпопулярніших міжнародних відеоплатформ Amazon Prime Video з'являться у доступі документальний фільм «Лазуровий пил» виробництва компанії IVORY Films та детиктивний серіал «Хто ти?» виробництва компанії «УПС». Обидві роботи зняті для телеканалу «Україна».

Український документальний проєкт «Лазуровий пил» являє собою своєрідний путівник Зоною відчуження. Цезій-137 – одна з низки радіоактивних речовин, які були викинуті в навколишнє середовище під час аварії на 4-му енергоблоці Чорнобильської АЕС. З латинської мови слово «цезій» перекладається як «небесно-блакитний». Разом з іншими небезпечними речовинами цей «лазуровий пил» заразив усю Зону відчуження, а згодом занапастив тисячі життів. Фільм розповідає про двох героїв з унікальними долями, які в момент катастрофи жили в Прип'яті. Їх разом з іншими жителями міста, евакуювали з великим запізненням. Однак, незважаючи на все, вони обидва змогли вижити та на власному прикладі показати, що можна перемогти систему й подолати непрості обставини завдяки завзятості, надії та вірі.

Гостросюжетний серіал «Хто ти?» також скоро буде в доступі на Amazon Prime. Історія про психотерапевта Інгу Штефан, яка перейшла в кримінальну практику після дивної загибелі кількох її пацієнтів, а раніше – зникнення нареченого. Паралельно зі своїм розслідуванням Інга працює із забійним відділом Главку поліції. В ході розвитку сюжету героїня дізнається, що за нею багато років стежить маніяк, винний не лише в смертях її пацієнтів і нареченого.

Фільми у доступі на Amazon Prime Video мовою оригіналу з англійськими субтитрами. Нагадаємо, у жовтні 2019 року «Медіа Група Україна» вперше вийшла на світовий VOD-сервіс Amazon із серіалом «Чорна квітка».

 

Джерело: прес-служба «Медіа Групи Україна»

Читайте також:

Новини

Amazon і Netflix відновлять кіновиробництво

Компанії Amazon і Netflix відновлюють кіновиробництво на території Франції. Як зазначає видання Variety, мова йде про серіали "Voltaire, Mixte" і "Arsene Lupin", у яких знімався популярний французький актор Омар Сі. Обидва проєкти були заморожені із середини березня 2020 року, коли в країні ввели карантин у зв'язку зі спалахом коронавірусу нового типу.

20.05.2020
об 16:26

Тепер всі чотири сезони «Нюхача» на Amazon Prime!
Новини

Тепер всі чотири сезони «Нюхача» на Amazon Prime!

Цього тижня відбудеться довгоочікуваний міжнародний реліз четвертого сезону «Нюхача» на Amazon Prime, проєкт буде доступним для покупки і оренди (TVOD / EST) з англійськими субтитрами.

29.05.2020
об 13:19

Новини

«Звіяні вітром» - лідери продажів на Amazon

За добу скочила вгору популярність фільму «Звіяні вітром» на Amazon, зокрема зросли продажі на спеціальне видання DVD-диска до 70-річчя фільму (ціна починається від 29,55 долара). Також збільшився попит на стрічку й на Amazon Video, де її можна орендувати або купити для перегляду за 3,99 і 9,99 долара відповідно.

13.06.2020
об 16:58