Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

У лютому в український прокат виходить «Скажене весілля 3»

26.01.2021
об 12:31

З нагоди оголошення дати триквелу української франшизи «Скажене весілля», творці фільму вирішили презентувати офіційний постер і новий слоган стрічки.

«Весь табір кликати?!», ніби запитують у глядачів зірки «Скаженого весілля 3» з нового постеру. Роми, коні, свято двох закоханих (доньки циганського барона Ради та молодшого сина Середюків) з'являться на великих екранах вже 25 лютого. Творча команда фільму запевняє, що глядач побачить не лише сам табір, а й пісні, танці, вбрання та інші сторони ромської культури.

«Ми раді, що випускаємо в прокат третю частину франшизи «Скажене весілля». Кіно, на мій погляд, дійсно вдалося, тому й вирішили довго не чекати та виходити найближчим часом, а саме напередодні весни. І наш фільм – це найкращі ліки для виведення з нудьги та подолання будь-яких наслідків карантину», – запевнив продюсер «Скаженого весілля 3» ЮРІЙ ГОРБУНОВ.

Нагадаємо, третя частина української франшизи вироблена компаніями FILM.UA та Prototype Production за підтримки Державного агентства України з питань кіно і стане 14-м кінотеатральним релізом FILM.UA Group за весь час її діяльності. Дистриб'юцією «Скаженого Весілля 3» на території України займаються компанії Кіноманія і FILM.UA Distribution, яка також відповідає за міжнародні продажі.

«Скажене Весілля 3» – перший фільм, який ми випускаємо у рамках співпраці з FILM.UA. Ми дуже раді разом працювати над релізом найуспішнішої та вже культової української комедійної франшизи. Ми впевнені, що фільм стане не лише чудовою розвагою для усіх прихильників цієї історії, але й покаже високі результати у прокаті», – поділився очікуваннями акціонер компанії «Кіноманія» РОБІН ҐРБІЧ.

Зазначимо, зйомки «Скаженого весілля 3» почалися в серпні 2020 року, режисером третьої частини став Любомир Левицький. Ролі наречених виконали молоді українські актори Катерина Файн та В'ячеслав Хостікоєв. Також у триквелі зіграли Назар Задніпровський, Леся Самаєва, Поліна Василина, Джиммі Воха-Воха, Олександр Кобзар, Віра Кобзар, Інна Приходько та Арам Арзуманян. До акторів долучилися зірки телебачення та шоу-бізнесу: Юрій Горбунов, Потап (Олексій Потапенко), Позитив (Олексій Завгородній), Петро Бампер (Олексій Супрун), Олег Винник, Надія Мейхер та Анна Трінчер. Роль батька нареченої виконав режисер, актор театру й кіно, народний артист України Ігор Крикунов. Він також є керівником циганського театру «Романс», актори якого зіграли в фільмі справжній циганський табір. Також у стрічці з’явиться популярний виконавець ромського походження, Заслужений артист України Петро Чорний, який став консультантом проєкту.

Джерело: Kinomania та film.ua

Читайте також:

Новини

Зіркова комедія «Скажене Весілля» матиме третю частину

5 серпня розпочалися зйомки продовження, як зазначають творці, найкращої комедії року – «Скажене Весілля 3». У третій частині кінофраншизи приймає участь ще більша кількість зіркових акторів і змінився режисер. Ним став Любомир Левицький. Автори кажуть, що на глядачів чекає ще більше сюжетних несподіванок та якісного українського гумору.

06.08.2020
об 19:06

Новини

10 фактів про «Скажене весілля 3»

Третя частина історії про сім’ю Сердюків, в якій весь час хтось одружується відправилась у постпродакшн. Тим часом, автори стрічки розкривають секрети фільмування стрічки, яка у наступному році вийде в широкий прокат.

15.10.2020
об 12:54

Новини

У лютому в український прокат виходить «Скажене весілля 3»

З нагоди оголошення дати триквелу української франшизи «Скажене весілля», творці фільму вирішили презентувати офіційний постер і новий слоган стрічки.

26.01.2021
об 12:31