Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

У лютому нуарний детектив «Схованки» побачили італійські глядачі

10.02.2021
об 13:28

Прем’єра українського мінісералу відбулася в Італії на Rai 4.

7 лютого першу серію українського нуарного детективу «Схованки» на одному зі своїх каналів транслювала національна телерадіокомпанія Італії RAI, з якою міжнародний дистриб’ютор проєкту ZDF Enterprises уклав угоду.

Rai 4, в сітці якого виходить кримінальна історія, транслює найкращі світові серіали та фільми, тож «Схованки» опинилися в одній компанії з «Доктором Хто», «Пуститися берега», «Лабіринтом Фавна», «Вовком з Волл-стріт» та багатьма іншими хітами сучасного кінематографу. Також восени, коли телеканал анонсував найбільш цікаві проєкти, які побачать глядачі на початку 2021, у переліку був новий сезон «Гри престолів», свіжий серіал від Marvel – та українські «Схованки». Варто зазначити, що серіал українського виробництва показують щонеділі у вечірній прайм-тайм (21-22 години).

Нагадаємо, нещодавно ZDF Enterprises уклали угоду з Sony Pictures Entertainment Germany, і прем’єра «Схованок» відбудеться восени на німецькому каналі Sony Channel. Крім Італії та Німеччини, «Схованки» придбали для показу польський телеканал Canal+, чеський FTV Prima, Bonton Film (Чехія та Словаччина), ETV (Естонія), LRT (Литва) та Lumière (країни Бенілюксу). Також його вже побачили на території США та англомовної Канади на VOD-сервісі Walter Presents.

До того ж проєкт представлявся на світових фестивалях і кіноринках, зокрема MIPDrama Buyers Summit у Каннах, The Great Series Summit у Кельні, східноєвропейський ринок контенту NATPE в Будапешті, фестиваль Série Series у Фонтенбло, Kyiv Media Week, фестиваль Serial Killer у Брно, MIA Drama у Римі, SERIENCAMP у Мюнхені, Göteborg Film Festival у Гетеборзі, а також Black Nights Festival в Таллінні.

 

В Україні прем’єра «Схованок» відбулася два роки тому на телеканалі ICTV. Наразі проєкт можна подивитися на офіційному YouTube-каналі FILM.UA Group.

 

 

Джерело: FILM.UA Group

Читайте також:

Новини

Нуарний детектив: Українські «Схованки» побачать у США і Німеччині

Перший український серіал у жанрі нуар «Схованки» продано на нові території. Міжнародний дистрибутор проєкту ZDF Enterprises ділиться подробицями нових угод щодо продажу прав на проєкт.

14.06.2020
об 10:12

Завершились зйомки української драми «Виховання почуттів»
Новини

Завершились зйомки української драми «Виховання почуттів»

У Києві завершився знімальний процес стрічки «Виховання почуттів» - мелодрами спільного виробництва Star Media та каналу «Україна». Задіяні у проєкті актори та режисер поділились враженнями та трохи розповіли про героїв історії і сам серіал.

16.07.2020
об 18:37

Новини

Хто ховає обличчя: Прем’єра шоу «Маска» на ТРК «Україна»

Творці шоу «Маска» вважають, що ідеальний вечір суботи – це перегляд нової програми телеканалу «Україна». Прем’єра проєкту відбудеться сьогодні.

16.01.2021
об 12:32

Новини

Німецький телеканал Sony Channel покаже український нуарний детектив «Схованки»

«Схованки» стануть першим українським серіалом, що транслюватиметься на ТБ у Німеччині. Прем’єра очікується восени на Sony Channel, відомого тим, що обирає для показу найкращі європейські драматичні проєкти.

27.01.2021
об 13:42