Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

У липні «Віддану» побачать в Польщі

26.06.2020
об 11:48

Український повнометражний фільм «Віддана», який режисерка Христина Сиволап створила за мотивами роману «Фелікс Австрія» української письменниці Софії Андрухович, чекає нової прем’єри.

Онлайн-прем’єра стрічки «Віддана» відбудеться у Польщі 1 липня, про це стало відомо з повідомлення на офіційній сторінці фільму у Фейсбуці. З цієї дати фільм можна буде переглянути на польських VOD-платформах VOD.PL та CDA.

Кадр з фільму «Віддана»

Творці картини від самого початку знали, що «Віддана» демонструватиметься в Польщі, навіть замислювалися над копродукцією з цією країною. Врешті проєкт вийшов як національний, але у «Відданій» взяли участь актори з Польщі – Маріанна Янушевич, яка зіграла роль Стефи, та Себастіан Цибульський – виконавець ролі ілюзіоніста Ернеста Торна.

Кадр з фільму «Віддана»

Нагадаємо, в Україні «Віддана» з’явилась в онлайн-доступі 10 квітня на таких платформах, як MEGOGO, OLL.TV, Sweet.tv та 1+1 Video.

Читайте також:

Український «Нюхач» заговорить індійською
Новини

Український «Нюхач» заговорить індійською

Один із найпопулярніших українських серіалів «Нюхач» буде адаптований для індійського глядача. Знімати його планує великий кінопродакшен Індії AK Entertainments.

25.05.2020
об 18:57

Новини

«Сторонній» відібрано на участь у найбільшому жанровому фестивалі у Скандинавії

Фільм Дмитра Томашпольського «Сторонній» відібрано до конкурсної програми Ravenheart International Film Festival. Фестиваль має відбутися з 27 по 30 серпня в столиці Норвегії – Осло.

22.06.2020
об 13:41