Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

У квітні на великі екрани вийде трилер «Батько»

16.03.2021
об 16:46

За місяць, 22 квітня, в український кінопрокат вийде фільм Флоріана Зеллера «Батько». Головні ролі в цьому трилері виконує оскароносний дует Ентоні Гопкінса та Олівії Колман. Копродукційна робота Великобританії та Франції вже встигла отримати по 6 номінацій на «Оскар» та «Бафта», по 4 номінації на «Золотий глобус» та премію «Вибір критиків», а ще 2 номінації від Гільдії американських акторів.

За сюжетом фільму Ентоні, незважаючи на похилий вік, мешкає сам у Лондоні, у своїй шикарній квартирі. Чоловік відкидає усі спроби доньки облаштувати його повсякденне життя. Однак, вона не поспішає здаватися. Жінка стає дедалі наполегливішою у своїх намаганнях покращити життя батька, який починає сумніватися у своїх близьких, власному розумі та у реальності, що його оточує...

Отже, аби дізнатися, чим закінчиться трилер на вічну тему батьків та дітей, варто завітати на один із кіносеансів, що розпочнуться наприкінці квітня.

 

Джерело: SVOEkino Film Distribution

 

Читайте також:

Новини

КіноКалендар: «Салон Кітті» – перший еротичний фільм Тінто Брасса

2 березня 1976 року в Італії відбулася прем'єра фільму «Салон Кітті», який став одним з найвідоміших кінотворів європейської еротики і приніс режисеру Тінто Брассу перший міжнародний успіх. Незважаючи на велику кількість відвертих сцен, було б неправильно оцінювати стрічку лише як еротичну і навіть порнографічну. Брасс хотів у своїй роботі максимально достовірно зобразити епоху, і це йому вдалося.

02.03.2021
об 14:26

Новини

Кіношедеври в цифрах і фактах: «Фарґо» – легендарний фільм братів Коен

8 березня 1996 року відбулася прем'єра фільму «Фарґо», знятого братами Коен. Стрічка сподобалася глядачам та критикам висококласними акторськими роботами, оригінальною режисурою і неймовірними поворотами сюжету в стилі нуар. Вона зібрала значну кількість кінонагород, мала великий комерційний успіх, а у 2006 році була включена до Національного реєстру фільмів США, що мають «культурне, історичне чи естетичне значення».

08.03.2021
об 16:42

Новини

Дні народження зірок: Володимир Талашко

6 березня свій 75-річний ювілей відзначає актор театру і кіно, народний артист України Володимир Талашко. Впізнаваність артисту принесла роль старшого лейтенанта Скворцова у фільмі Леоніда Бикова «В бій ідуть тільки «старики»».

06.03.2021
об 11:18

Новини

Учасниці шоу «Холостяк» дізнаються про існування будинку з конкурентками

Сьогодні, 12 березня, о 19:00 в ефірі телеканалу СТБ другий випуск романтичного реаліті «Холостяк». В ньому дівчата дізнаються, що претенденток на увагу головного героя в два рази більше, ніж в попередніх сезонах, а також побувають на перших побаченнях з Михайлом.

12.03.2021
об 17:04