Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

У Китаї почали працювати кінотеатри

21.07.2020
об 14:09

З початком тижня у Китаї відновили роботу кінотеатри. Вимушена перерва, на яку пішли заклади через пандемію COVID-19 тривала майже півроку.

 

Наразі у Китаї відновили роботу не всі майданчики. Так, одна з найбільших кіномереж Wanda відкрила тільки 38 закладів з більш ніж 600. Зазначимо також, влада країни зобов’язала кінотеатри скоротити кількість показів на 50% від звичної норми. Така мала кількість відкритих закладів пов’язана також і з тим, що в багатьох регіонах, зокрема у Пекіні, поки що зберігається високий рівень загрози підхопити вірус.

Згідно з даними, наразі китайці відвідали майже 10,5 тис. кіносеансів, що складає менш як 3% від кількості відвідувань в докарантинний період. Загальний збір склав 503 тис дол.  Найбільш популярним фільмом серед глядачів виявилась драма «Перше прощання». Її світова прем’єра відбулась в минулому році на кінофестивалі у Берліні. Стрічка розповідає про відносини мусульманського хлопчика з його глухонімою матір’ю та дівчинкою, яка стала першим коханням та з якою доля його розлучила. Друге за популярністю місце посів трилер «Вівця без пастуха». І хоча фільм вже демонструвався на великих екранах у грудні 2019 року він зміг з початку тижня зібрати 88 тис дол. Мультфільм «Тайна Коко» посів третє місце та зібрав у прокаті 40 тис дол. Також серед уподобань глядачів опинилися стрічки «Війна вовків 2», «Русалка», «Нечжа», «Біла змія» та «По той бік океану».

 

Джерело: kinobusiness.com

Читайте також:

6 липня в кінотеатрах України стартує показ стрічки «Думай як пес»
Новини

6 липня в кінотеатрах України стартує показ стрічки «Думай як пес»

Сімейна комедія «Думай як пес» знята режисером Джилом Джангером. Вона розповідає про юного генія Олівера і його улюбленого песика Генрі.

05.07.2020
об 17:57

Анімація

У кінотеатрі «Жовтень» протягом липня – дні аніме

Після відновлення роботи у кінотеатрі «Жовтень», окрім прем’єр дуже цікава програма. Так, наприклад, весь липень на великому екрані демонструють класику аніме – стрічки Хаяо Міядзакі. Мультфільми цього токійського казкаря наповнені добром та щирістю, тож такий кіносеанс – це хороша нагода сходити в кіно з дітьми на канікулах.

11.07.2020
об 12:28

Новини

У Барселоні знову закриваються кінотеатри

Новий спалах Covid-19 у Каталонії змушує приймати радикальні рішення, зокрема, зачиняти кінотеатри. В Іспанії вони поновили роботу 26 червня і ось, аби убезпечити населення місцева влада запроваджує жорстокі заборони. Так, мешканці Барселони упродовж наступних двох тижнів не зможуть виходити з власних осель, окрім випадків крайньої потреби.

20.07.2020
об 13:12