Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

У Китаї кінотеатри показують гарний результат

27.07.2020
об 11:19

Кінотеатри Китаю вже тиждень як відновили свою роботу. Наразі в країні відкрито до 20% закладів. Глядачам демонструють голлівудські прем'єри початку року. Вперше кінозали спробували відчинити у березні, але тоді глядачі не дуже поспішали у кіно. Нині ж  ситуація протилежна.

З 20 липня кінотеатри у Китаї знову відкрили свої кінозали. Напередодні вихідних в прокаті з'явились перші голлівудські прем'єри – «Дивовижна подорож доктора Дулітла» від Universal  та «Бладшот» від Sony. Країни Європи та Америка вже встигла подивитись ці стрічки ще у лютому-березні, а от в Китаї на час релізів кінозали вже були закриті через епідемію Covid-19.

Нині ж глядачі дуже тепло прийняли «Дивовижну подорож доктора Дулітла». За три дні стрічка зібрала 5,26 млн дол. «Бладшот» посів друге місце та за три дні зібрав 2,81 млн. дол.  Трійку «закриває» китайський фільм «Вівця без пастуха» - дуже популярний серед місцевих рімейк індійської драми. Експерти називають це обнадійливим результатом, вважаючи, що зали працюють в «обмеженому режимі».

У Китаї наразі працює майже 20% кінозалів. Кількість сеансів в декілька разів менша через те, що в залах проводяться дезінфікуючі процедури, а глядачі займають місця у шаховому порядку, аби зберегти соціальну дистанцію. «Реанімація» кінотеатрів у Піднебесній проходитиме весь серпень. Вже найближчим часом в країні покажуть «Погані хлопці назавжди», «1917», «Сонік» «Кролик Джоджо», «Міа та білий лев» та інші.

 

Джерело: Ent Group

Читайте також:

Анімація

У кінотеатрі «Жовтень» протягом липня – дні аніме

Після відновлення роботи у кінотеатрі «Жовтень», окрім прем’єр дуже цікава програма. Так, наприклад, весь липень на великому екрані демонструють класику аніме – стрічки Хаяо Міядзакі. Мультфільми цього токійського казкаря наповнені добром та щирістю, тож такий кіносеанс – це хороша нагода сходити в кіно з дітьми на канікулах.

11.07.2020
об 12:28

Новини

У Барселоні знову закриваються кінотеатри

Новий спалах Covid-19 у Каталонії змушує приймати радикальні рішення, зокрема, зачиняти кінотеатри. В Іспанії вони поновили роботу 26 червня і ось, аби убезпечити населення місцева влада запроваджує жорстокі заборони. Так, мешканці Барселони упродовж наступних двох тижнів не зможуть виходити з власних осель, окрім випадків крайньої потреби.

20.07.2020
об 13:12

Новини

Вихідні в кінотеатрі: Результати третього вікенду прокату в Україні

Минув третій вікенд з часу відновлення роботи українських кінотеатрів. Він виявився менш прибутковим, ніж попередні два. Навіть незважаючи на те, що з огляду поліпшення епідеміологічної ситуації поновити сеанси дозволили у кінозалах Львівської та Рівненської областей.

22.07.2020
об 11:41