Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

У кінотеатрі «Жовтень» стартують «Дні Вишеградського Кіно»

11.11.2021
об 10:33

Відсьогодні, - з  11-го по 17-те листопада 2021-го року у кінотеатрі «Жовтень» вже втретє відбудеться фестиваль «Дні Вишеградського Кіно». «Дні Вишеградського Кіно» — це покази сучасних фільмів з регіону Вишеградської Групи — угрупування чотирьох центральноєвропейських країн: Польщі, Чехії, Угорщини та Словаччини. Цьогоріч фестиваль розширює і свою географію. Вперше фестиваль також пройде і у Чернівцях - з 18-го по 21-ше листопада 2021-го року. Показ відбудеться у Культурно мистецькому центрі імені Івана Миколайчука.

Сьогодні, 11 листопада 0 19:00 у столичному кінотеатрі «Жовтень» стартує фестиваль «Дні Вишеградського кіно». Відкриває подію стрічка Анжея Мунка «Шість перетворень Яна Пищика».

Історія життя невдахи Яна Пищика. Йому не щастило з самого дитинства. Намагаючись відповідати політичній кон'юнктурі, він вступає в різні організації і рухи прямо напередодні чергової зміни політичної ситуації. Його б’ють, арештовують, вважають іноземним шпигуном, приймають за єврея через його ніс, відправляють у табір військовополонених… Щойно йому здається, що він знаходить своє місце і роль - життя збиває з ніг, і він знов опиняється не в своїй тарілці.

Програмна добірка фестивалю створена за сприяння Польського інституту кіно / The Polish Film Institute, Словацького інституту кінематографії / Slovak Film Institute, Чеського кінофонду / Czech Film Center та Угорського національного кінофонду / The Hungarian National Film Fund.

Проєкт фінансується Міжнародним Вишеградським Фондом, а також співфінансується урядами Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини через Вишеградські гранти від Міжнародного Вишеградського фонду / International Visegrad Fund. Місія фонду полягає у просуванні ідей щодо сталого регіонального співробітництва в Центральній Європі.

Для досягнення такої мети, Підприємство громадської організації «Міжнародний кінофестиваль «Молодість» організовує Дні Вишеградського Кіно в Києві, демонструючи кінострічки із кожної країни Вишеградської четвірки.

Джерело: MolodistKIFF

Читайте також:

Новини

Star Media долучиться до розвитку туризму в Україні

Кінокомпанія Star Media підписала меморандум про співпрацю із Державним агентством розвитку туризму України. Відтепер Київ та його туристичні принади будуть просуватися у кінопроектах, які знімає Star Media та її партнери – Apple Tree Vision і Kristi Films. А унікальні об’єкти, які відбудовуються спеціально для зйомок, зможуть використовуватись як туристичні об'єкти.

21.10.2021
об 15:18

Новини

Де межа між героєм та злочинцем? З’явився україномовний трейлер фільму «Морбіус» про найсуперечливішого героя всесвіту Marvel

Один з найбільш суперечливих персонажів всесвіту Marvel отримає власну історію! Володар премії Оскар Джаред Лето перевтілиться у загадкового вампіра Морбіуса. Виявивши у себе смертельну недугу, відомий вчений-біохімік погоджується на ризикований експеримент. Те, що відпочатку здається успішними ліками, перетворюється на страшну силу. Чи зможе він її контролювати?

04.11.2021
об 10:46

Новини

Український трейлер до фільму «Чорний телефон» від творців «Астрал» та «Спліт»

Визнані майстри жаху Blumhouse, творці фільмів «Астрал», «Сіністер» та «Спліт», представляють новий зловісний трилер! Після моторошного викрадення 13-річний підліток опиняється замкнутим в звуконепроникному підвалі зі зламаним чорним телефоном. Несподівано хлопець отримує дзвінок від попередніх жертв вбивці, які будь-що прагнуть його врятувати…

05.11.2021
об 13:23