Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

У кінотеатрі Парижа глядачів хочуть підвісити у повітрі

23.07.2020
об 16:12

Похід у кіно в майбутньому може перетворитись на засідання галактичного сенату. До того ж це дозволить максимально дотримуватись соціальної дистанції.

Нещодавно французьска компані Ōma Cinema  презентувала концепт кінозалу з незвичним дизайном. За задумом дизайнерів, замість звичних місць для сидіння у приміщенні облаштують декілька підвісних платформ, на яких зможуть перебувати трохи більше десятка глядачів. В майбутньому, планується, що кількість платформ та їх висоту можна буде регулювати в залежності від кількості глядачів на сеансі.

 Таке незвичне дизайнерське рішення в умовах пандемії допоможе дотримуватись необхідної соціальної дистанції, а також подарує глядачам незвичні відчуття під час перегляду фільму. В мережі вже зазначили, що новий вигляд залу схожий на інтер'єр  галактичного сенату зі стрічкі «Зоряні війни». Очикується, що такий кінозал відкриється в Парижі у наступному році.

Читайте також:

Новини

У Барселоні знову закриваються кінотеатри

Новий спалах Covid-19 у Каталонії змушує приймати радикальні рішення, зокрема, зачиняти кінотеатри. В Іспанії вони поновили роботу 26 червня і ось, аби убезпечити населення місцева влада запроваджує жорстокі заборони. Так, мешканці Барселони упродовж наступних двох тижнів не зможуть виходити з власних осель, окрім випадків крайньої потреби.

20.07.2020
об 13:12

Новини

У Китаї почали працювати кінотеатри

З початком тижня у Китаї відновили роботу кінотеатри. Вимушена перерва, на яку пішли заклади через пандемію COVID-19 тривала майже півроку.

21.07.2020
об 14:09

Новини

Вихідні в кінотеатрі: Результати третього вікенду прокату в Україні

Минув третій вікенд з часу відновлення роботи українських кінотеатрів. Він виявився менш прибутковим, ніж попередні два. Навіть незважаючи на те, що з огляду поліпшення епідеміологічної ситуації поновити сеанси дозволили у кінозалах Львівської та Рівненської областей.

22.07.2020
об 11:41