Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

У кінотеатрах Америки діє спеціальний протокол для відвідувачів

27.08.2020
об 13:42

Американська Національна Асоціація Власників Кінотеатрів випустила CinemaSafe – протоколи безпеки, звід правил та норм, які допоможуть зберегти здоров’я відвідувачів та співробітників кіно закладів.

У розробці протоколів взяли участь експерти галузі та лікарі епідеміологи. В основі документу – рекомендації Центру з контролю по захворюванням Всесвітньо організації охорони здоров’я і Управління з охорони праці та техніки безпеки. Протоколи будуть чинними у всіх американських кінозалах.

Одне з основних правил – носіння медичних масок співробітниками та відвідувачами. Виключення зробили лише для дітей віком до двох років. Зняти маску дозволено буде лише якщо людина захоче поїсти або попити. Також у залі «пануватиме» шаховий порядок займання місць, білети будуть продавати безконтактно, а робітникам і відвідувачам будуть надаватись дезінфікуючі засоби і перевірятимуть температуру тіла.

Глава кинотеатров Cinemark Марк Зоради отметил, что подавляющее большинство зрителей приходит на сеансы в масках или соглашаются надеть предложенные на входе.

Прочие правила включают в себя сокращение вместимости, шахматную рассадку и усиленную вентиляцию в помещениях. Также предпочтение будет отдаваться бесконтактной продаже билетов, обеспечению работников и посетителей дезинфицирующими средствами и проверке температуры тела.

Нові правила діють вже більш ніж у 30 тис. кінотеатрів США.

Джерело The Hollywood Reporter

Читайте також:

Новини

Кінотеатри Гонконгу знову закриваються

Внаслідок нової хвилі захворюваності на Covid-19 уряд Гонконгу вирішив вдатися до радикальних мір. Так, з 15 липня в регіоні обмежать публічні збори, чисельністю від 50 до 4 осіб. У зв'язку з цим закриються кінотеатри, бібліотеки, концертні зали та фітнес-клуби, розташовані в закритих приміщеннях.

14.07.2020
об 12:27

Новини

У Китаї почали працювати кінотеатри

З початком тижня у Китаї відновили роботу кінотеатри. Вимушена перерва, на яку пішли заклади через пандемію COVID-19 тривала майже півроку.

21.07.2020
об 14:09

Новини

У кінотеатрі Парижа глядачів хочуть підвісити у повітрі

Похід у кіно в майбутньому може перетворитись на засідання галактичного сенату. До того ж це дозволить максимально дотримуватись соціальної дистанції.

23.07.2020
об 16:12

Новини

У вересні в Україні відкриють унікальний кінотеатр

Вже в наступному місяці в Україні з’явиться унікальній кінотеатр, аналогів якому немає наразі ані в нашій країні, ані в Європі. Miromax з’явиться у Києві.

07.08.2020
об 15:50