Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

У Києві відбувся допрем’єрний показ романтичної комедії “Любов і Блогери”

19.01.2022
об 14:17

Вчора, 18 січня, у столичному кінотеатрі "Оскар" (ТЦ Gulliver) відбувся найгучніший допрем’єрний показ фільму “Любов і Блогери”. Серед гостей - більше 100 українських зірок та інфлюенсерів.

Професійні актори та зірки соцмереж на одному екрані: вперше в українському кіно до акторського складу увійшли відомі блогери та популярні персонажі з ТіkТоk та Instagram. “Любов і Блогери” - це фільм нового формату, який демонструє конфлікт різних менталітетів і поколінь.

“Вперше за 30 років українського кінематографу ми поєднали покоління професійних акторів і інфлюенсерів, за якими слідкують мільйони людей у простих, народних умовах, -. - Ми намагалися створити таку сучасну комедію, яка буде простою та зрозумілою для всіх. Думаю, нам це вдалося. Ми зараз перебуваємо у хвилюючому очікуванні на відгуки від глядачів, тому запрошуємо кожного до перегляду нашої прекрасної, веселої комедії у всіх кінотеатрах країни з 20 січня” -  коментує продюсер фільму Володимир Остапчук

Цього вечора прем’єру стрічки “Любов і Блогери” вперше побачила велика кількість зіркових гостей, серед яких: Юрій Нікітін, Lida Lee, NiNO, Раміна Есхакзай, Павло Зібров, Олег Машуковський, Таня Пренткович, Олександра Пустовіт, Альона Венум, Сабіна Мусіна, Фаїна Тедеєва, Андрій Задвірний, Анна Кузіна, Богдан Юсипчук, Богдан Осадчук, Сергій Халус, Назар Грабар, Міла Кузнєцова, Міла Бараєва, Даня Вегас, Даша Кубик, Олександр Волошин та багато інших.

"Прем‘єрний показ у Києві був дуже хвилюючим, адже у столиці завжди більш "витончена" публіка. Але, судячи з кількості сміху та оплесків у залі – нам все вдалося. Весь Інстаграм - та що там, весь інтернет шумить, навіть не встигаємо реагувати. Ми отримали масу позитивних відгуків, наша команда не очікувала такої шаленої підтримки”, - розповів Євген Таллер, продюсер, співрежисер “Любов і Блогери”.

 

 Презентувати та подивитись разом із запрошеними глядачами фільм прийшли самі актори стрічки: Ольга Сумська, Вадим Новіцький, Назар Задніпровський, Анна Трінчер, Іван Кухарчук, Анастасія Єлісєєва, Інна Приходько, Катерина Кістень, Іван Кухарчук, Анатолій та Тетяна Зіновенко, Георгій Делієв, Богдан Шелудяк, Роман Свічкоренко, Вікторія Маремуха, Євген Білозеров.

 

Назва слогану фільму “Засновано на ржачних подіях” повністю себе виправдала - впродовж усього кіносеансу у залі не вщухав сміх.

В офіційному прокаті романтичну комедію "Любов і Блогери" можна буде переглянути з 20 січня 2022 року.

 

Трейлер фільму можна переглянути за посиланням.

 

Джерело: Detali.agency

Читайте також:

Інтерв'ю

Андрій Лантух: «Усе починається з персонажа»

Дебютний фільм – найважливіша сходинка в кар’єрі режисера, це його візитівка в майбутньому. Як прокласти шлях від ідеї до реалізації? Відповідь на це запитання знає молодий режисер Андрій Лантух, який навчався в New York Film Academy Los Angeles і зараз працює в США. VGL cinema поговорив з Андрієм про його дебютний повнометражний фільм Cullinan, створення кіно в умовах пандемії та ідеї для майбутніх проєктів.

11.01.2022
об 14:29

Новини

Додатковий набір експертів до складу експертних комісій при Раді з державної підтримки кінематографії

Держкіно оголошує додатковий набір експертів до складу експертних комісій при Раді з державної підтримки кінематографії. Строк приймання заявок – з 13 січня до 17 години 28 січня 2022 року включно.

15.01.2022
об 11:36