Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

У Києві відбулась зіркова прем’єра комедії «Бурштинові копи»

07.10.2021
об 14:46

Сьогодні, 7 жовтня, в українських кінотеатрах з’явилися сеанси на вітчизняну комедію «Бурштинові копи», а днями в київському кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) пройшла її зіркова прем'єра.

Увага у презентаційний вечір була прикута до знімальної команди фільму. На червоній доріжці з’явилися виконавці головних ролей і вся команда фільму: Євгеній Янович, Дар'я Петрожицька, Аліна Паш, Олег Маслюк, Олександр Рудинський, Андрій Бурим, Сергій Булін, Лілія Цвелікова, Володимир Кравчук, режисер картини Аліна Бухтіярова, продюсери Іван Букрєєв, Іван Мелашенко, Роман Мартиненко та інші. За гарний настрій прем'єри відповідав зірковий комік команди «Мамахохотала» Олексій Рева. Нагадаємо, українська комедія «Бурштинові копи» створена компанією «КіноХіт Ю Ей» за підтримки Державного агентства України з питань кіно, за участю телеканалу НЛО ТV та студії «Мамахохотала».

За сюжетом комедії, патрульний Максим (Євгеній Янович) з дитинства мріяв стежити за правопорядком, щоб робити світ безпечним і справедливим. Але неочікувано його переводять з Києва до невеличкого селища на Житомирщині. Там столичний поліцейський зі своїм новим напарником Богданом (Олег Маслюк) кидають виклик бурштиновій мафії. Чи зможе Макс знайти спільну мову з колоритними місцевими копами та перемогти всесильного «Бурштинового Барона»? Але і це не єдина проблема відважного патрульного, якому ще необхідно повернути довіру своєї коханої дівчини Анни (Дар’я Петрожицька).

Як пройшов цей зірковий вечір - можете побачити у фотозвіті, а оцінити екшн-комедію «Бурштинові копи» сходивши у кіно.

Джерело: VLG.FILM

Читайте також:

Новини

Творчий дует Леонардо Ді Капріо та Мартіна Скорсезе повертається на великі екрани

В українські кінотеатри з 7 жовтня повертається трилер «Острів проклятих», який прихильники фільму розтягнули на цитати та меми.

28.09.2021
об 14:09

Новини

Переможці фестивалю кінооператорського мистецтва «КІНОКО»

IV фестиваль кінооператорського мистецтва «КІНОКО» проходив у Києві з 1 по 5 жовтня за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Нині вже відомі імена переможців цього річного заходу.

05.10.2021
об 15:41