Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

У Києві просто неба продовжують показувати українські фільми

31.08.2020
об 16:46

Учора, 30 серпня, був останній глядацький день на 49-му Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість». Так, кіномарафон добіг кінця. Для тих, хто зібрався сумувати через відсутність вечірніх переглядів, нагадуємо, що вони в Києві відбуваються щовечора у літньому відкритому кінотеатрі «Кіновернісаж просто неба», що у парку ім. Т. Шевченка.

Після перегляду «Забутих», що стали фільмом відкриття 49-го КМКФ «Молодість», у режисерки Дарії Онищенко часто запитували, де можна побачити її першу повнометражну роботу «Істальгія»? І вона відповідала: «Приходьте в понеділок у парк Шевченка на Кіновернісаж, там показуватимуть цей фільм». Отже, цей день настав. Сьогодні три історії кохання, що відбулись у Києві, Белграді та Мюнхені можна буде побачити у рамках проєкту «Кіновернісаж просто неба».

Загалом протягом тижня глядачі продемонструють ще 4 стрічки, які раніше вже були в українському прокаті та приймали участь на міжнародних кінофестивалях.

Завтра, 1 вересня, за репертуарним планом їтиме документальна стрічка 2018 року «Брати по зброї», яка переповідає короткі історії війни на сході України. Розповіді людей збирали волонтери, які більш як чотири роки їздять до зони проведення ООС з гуманітарними вантажами.

Також в цей день покажуть «Миколаїв. Хроніки протесту» - ще один документальний фільм, який описує події 2013-2014 років на півдні країни.

2 вересня на екрані просто неба «Бобот та енергія всесвіту» - дитяча стрічка, про хлопчика-мрійника, який опиняється серед протистояння двох позаземних сил.

Завершиться тиждень показів 3 вересня фільмом «Крути 1918», що переповідає про історичний бій на залізничній станції під Крутами між курсантами УНР та військами радянської армії. У фільмі присутня також і любовна лінія – двоє братів-курсантів закохуються в одну дівчину.

Початок показів кожен день о 21:00. Вхід вільний.

 

Джерело: Up Ua Studio

Читайте також:

Новини

КМКФ «Молодість»: Національний конкурс короткометражних фільмів

Упродовж чотирьох днів журі дивитиметься й оцінюватиме фільми, які увійшли до Національного конкурсу короткометражних стрічок 49-го КМКФ «Молодість». До списку увійшло 24 кінопроєкти. Пропонуємо ознайомитися зі списком, адже ці та інші фільми можна дивитися онлайн та голосувати, аби допомогти організаторам кінофестивалю визначитись з Призом глядацьких симпатій.

25.08.2020
об 19:28

Події

Кіно буде: Цікавинки 49-го КМКФ «Молодість»

Ризики, пов’язані з карантинними обмеженнями, не зупинили організаторів 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість», і вони все ж таки прийняли рішення зустрітися з глядачами в кінозалах «Жовтня», Будинку кіно, KINO42, у імпровізованому театрі просто неба біля Арки Дружби Народів та в просторі Fedoriv Hub. Тиждень кіно та освітніх програм у Майстерні талантів промайнув непомітно. За крок до фіналу цьогорічної історії кіноподії ми вирішили передати своїм читачам трохи фестивальної атмосфери.

28.08.2020
об 19:23

Події

КМКФ «Молодість»: Скіфські олені знайшли своїх володарів

Вчора, 29 серпня, під Аркою Дружби народів відбулась Церемонія нагородження 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

30.08.2020
об 12:07