Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

У Києві демонструватимуть кіно просто неба

20.07.2020
об 12:09

Кияни та гості столиці зможуть відвідати безпечний літній кінотеатр та подивитись авторське кіно.

В столиці стартує унікальна подія – «Кіновернісаж просто неба». 25 липня літній кінотеатр біля пам’ятника Шевченку в однойменному парку розпочне свою роботу. Подивитись фільми можна буде безкоштовно.

Щодня о 20:30 у парку розпочинатимуться кінопокази. У рамках проєкту демонструватимуть авторське кіно, гучні прем’єри та стрічки, що зібрали найбільшу касу й отримали призи на міжнародних кінофестивалях, також у програмі стрічки для дітей та підлітків.

Такі покази триватимуть до 15 вересня. Детальну інформацію про умови та програму заходу можна знайти тут

Організатори заходу Up Ua Studio за підтримці Держкіно України.

Джерело: пресслужба Up Ua Studio

Читайте також:

Новини

Інтернет-телебачення та супутниковий провайдер стануть єдиним оператором

У червні медіа-холдинг «Медіа Група Україна» розпочав процес об’єднання сервісу інтернет-телебачення OLL.TV та супутникового провайдера Xtra TV.

10.07.2020
об 18:12

Новини

Відкрито подачу проєктів на Британський кінофестиваль

International British Film Festival один з провідних кінофестивалів Європи, участь у якому беруть міжнародні кінематографісти з усього світу. Традиційно він відбувається у березні. Та в цьому році через пандемію COVID-19 організатори заходу спочатку перенесли його на невизначений термін, а потім вирішили провести в онлайн-форматі. Тож, той, хто ще не подав на нього свій проєкт – встигне це зробити до 31 серпня 2020 року.

17.07.2020
об 12:12

Новий імідж 11-го ОМКФ: На черзі офіційний постер
Новини

Новий імідж 11-го ОМКФ: На черзі офіційний постер

VGL cinema вже ділився новиною про співпрацю ОМКФ та креативної агенції BBDO Ukraine в результаті якої світ побачила нова айдентика Одеського міжнародного кінофестивалю. Тепер представляємо новий постер кінофестивалю, що відтворює те найголовніше, без чого неможливий кінематограф – без глядача.

17.07.2020
об 16:35