Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

У карантинну кризу Netflix збільшує кількість підписників

25.07.2020
об 17:26

Хоч експерти і робили песимістичні прогнози, реальні показники Netflix у II кварталі 2020 року виявились непоганими для платформи.

 

Компанія Netflix опублікувала звіт, згідно з яким, за II квартал цього року кількість її підписників збільшилась на 10 млн. До прикладу, за I квартал 2020 до платформи приєднались майже 16 млн користувачів. Тоді таку кількість глядачів компанія назвала рекордною. Нині загальна кількість підписників Netflix складає 193 млн. За період з квітня по червень найбільше сервісом зацікавились у Східно-Західній Азії та Австралії – додалось майже 2,7 млн користувачів. Найменше Netflix зацікавив мешканців Латинської Америки – тут зафіксували 1,75 млн нових глядачів.  Прибуток платформи склав 6,1 млрд дол, що на 25% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За перше півріччя 2020 року компанія додала майже 26 млн нових користувачів, в той час як за весь 2019 рік ця цифра становила 28 млн. Збільшення кількості підписників пояснюється пандемією, коли окрім домашнього перегляду - ТВ-програм, фільмів та серіалів, - людям ніяк було розважитись. Після зняття карантинних обмежень у Netflix очікують, що кількість їх абонентів зростатиме меншими темпами.

Нині у компанії працюють над новими проєктами, аби продовжувати бути цікавим глядачеві. Нагадаємо, у II кварталі Netflix випустив такі проєкти як «Голлівуд», заключний сезон драми «13 причин чому», другий сезон «Мертвий для мене» та ігрове телешоу «Пол – це лава», а також найпопулярніший за переглядами фільм «Тайлер Рейк: операція з порятунку».

 

Джерело: Variety

Читайте також:

Netflix не хоче, аби люди платили за те, чим не користуються
Новини

Netflix не хоче, аби люди платили за те, чим не користуються

Якщо акаунт неактивний, то Netflix буде відправляти користувачам повідомлення про можливість скасування передплати. Це стосується тих із них, що не використовували сервіс понад рік.

25.05.2020
об 12:10

Netflix створив колекцію карантинних короткометражок
Новини

Netflix створив колекцію карантинних короткометражок

В самоізоляції творчі люди не сумують, а шукають нові способи самовираження. VGL cinema вже писав про такі проєкти, як перший у світі вікно-серіал «За вікном» від кінокомпанії «Фан Філмз» та супергеройський блокбастер Apple-Man, створений українським режисером Василем Москаленко. Його особливість в тому, що автор під час зйомок не виходив зі своєї кімнати, площею у 15 квадратних метрів.

25.06.2020
об 13:35

Новини

Джамала зіграла у новій стрічці від Netflix

Днями на платформі Netflix відбулась прем’єра стрічки «Євробачення. Історія вогняної саги», головні ролі в якій виконали Рейчел МакАдамс та Віл Ферелл. Епізодичну роль-камео у фільмі зіграла Джамала. Картину вже можна переглянути на стрімінговому сервісі.

27.06.2020
об 12:42