Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

У Каннах відбудеться світова прем’єра фільму "Памфір"

20.04.2022
об 13:29

"Памфір" став ще одним із 23 ігрових фільмів з усього світу, які відібрали до участі в 54-му "Двотижневику режисерів" – паралельній програмі Каннського кінофестивалю, що відбудеться з 18-го по 27-ме травня 2022 року. Стрічка є дебютною повнометражною роботою Дмитра Сухолиткого-Собчука.

“Двотижневик режисерів”, що існує з 1969 року, є майданчиком для прем’єр фільмів видатних режисерів, які глибоко вплинули на сучасний кінематограф і зробили значний внесок в еволюцію його мови. Серед учасників програми цього року – фільми режисерів Алекса Гарленда, П’єтро Марчелло, Міа Хансен-Лове, Ніколя Парізер, Аліс Уінокур та інших.

"Памфір" – це історія про хорошого сім’янина, якому доля дає випробування, де він звертає з чесного шляху заради своєї сім’ї. Напередодні традиційного карнавалу Маланки, Памфір, після тривалої відсутності, повертається до своєї родини на Західній Україні. Безумовна любов сім’ї Памфіра має побічну дію. Коли його син влаштовує підпал в молитовному домі, Памфір змушений відновити зв’язок зі своїм неспокійним минулим. Щоб відплатити за провину сина, Памфір звертає на ризикований шлях з незворотніми наслідками.

 

Ролі у фільмі виконали Олександр Яцентюк, Соломія Кирилова, Станіслав Потяк, Мирослав Маковійчук, Олена Хохлаткіна, Іван Шаран.

 

Фільм створюється у копродукції України, Франції, Польщі та Чилі. Виробництво фільму здійснює компанія Bosonfilm спільно з Les Films D’Ici, MADANTS, Quijote та у партнерстві з Mainstream pictures.

Продюсери проєкту – Олександра Костіна, Євгенія Яцута, Лора Бріан, Клаудія Смея, Богна Шевчик, Артем Колюбаєв, Альона Тимошенко та Жанкарло Насі.

Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Польського Інституту Кіно (PISF), швейцарського фонду Visions Sud Est, фонду Hubert Bals Fund, французького національного центру кіно CNC Aide aux cínemas du monde, фонду Goteborg Film Fund та Чернівецької обласної державної адміністрації.

 

Реліз фільму запланований на 2022 рік.

 

Джерело: Bosonfilm

Читайте також:

Новини

Сценарист "Карткового будинку" зніме документальний фільм про військові злочини Росії

Бо Віллімон, сценарист серіалу" Картковий будинок", приїхав до України, щоб зібрати матеріали для документальної стрічки про звірства окупантів у Київській області.

15.04.2022
об 18:06

Новини

Леся Нікітюк ексклюзивно про новий хіт

«Сміх – це наша біологічна зброя»: Леся Нікітюк випустила пісню про російський військовий корабель. Ведуча Нового каналу продовжує підіймати моральних дух українців за допомогою творчості та гумору

19.04.2022
об 13:09