Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

У грудні в український прокат виходить науково-фантастичний трилер «Вище неба»

24.11.2020
об 14:27

Іноді вони не тільки поза межами Землі, а й не вкладають в світогляд та уявлення людей. З 17 грудня в український прокат виходить кіноробота режисера Фульвіо Сестито «Вище неба» про викрадення людей інопланетянами.

У день, коли Крісу виповнилося 7 років, його мати, посварившись з батьком, пішла з дому і не повернулася. Батько-алкоголік все життя вважав, що дружину забрали інопланетяни, тому вже дорослим Кріс присвятив життя викриттю так званих викрадень. Разом з оператором він їде на конвент, щоб взяти інтерв'ю у людей, які мали подібний досвід. Там документалісти знайомляться з дівчиною Еліс, яка стверджує, що починаючи з 7 років її викрадають кожні 7 років, і як раз через два дні буде її 28-й день народження.

Джерело: UFD Independent Films

Читайте також:

Новини

Скоро в кіно: Дрю Берімор зіграла акторку та її дублерку

Чи можна реалізувати свої амбіції, помінявшись місцями зі своїм двійником? Комедійна актриса спробує це зробити у фільмі «Дублерка».

17.11.2020
об 13:15

Новини

Дні народження зірок: Таїсія-Оксана Щурук

Сьогодні, 20 листопада, свій день народження святкує українська акторка Таїсія-Оксана Щурук. Народилася вона в Києві. Нині вчиться на акторському відділенні Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. У кіно почала зніматися пам'ять років тому.

20.11.2020
об 10:10

Новини

«Новий канал» знімає гумористичне інтелектуальне шоу «Де логіка?»

Загадками, ребусами та завданнями на логіку зіркових гостей у новому шоу перевірятиме ведучий Сергій Притула. Побачити, наскільки кмітливими та ерудованими є представники шоу-бізнесу глядачі «Нового каналу» зможуть вже навесні.

20.11.2020
об 13:16

Статті

Найдовша пригода в історії Доктора Хто

361 серія, 38 сезонів і 13 Докторів. Британський науково-фантастичний серіал «Доктор Хто» не дарма вважається одним з найбільш продовжуваних серіалів у світі, набувши статусу культового і ставши частиною масової культури Великобританії.

23.11.2020
об 18:36